іменинниця розгулялась – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома російська співачка довгий час працює на телебаченні та найбільшу популярність здобула завдяки власному недитячому шоу. Нагадаємо, що декілька років, з 2011 до 2013 року, ведуча працювала і на українському телебаченні. Зараз Анфіса Чехова перебуває за межами рідної країни, а свої 45 років відзначила на Багамах.

Так, на честь свята на особистій сторінці знаменитості з’явився допис, у якому вона підбила підсумки свого життя. Публікацію Анфіса Чехова доповнила своєю недитячою фотографією – в одній футболці на купальник.

Анфіса Чехова показала фігуру на честь свята

Анфіса Чехова показала фігуру на новій фотографії
Анфіса Чехова показала фігуру на новій фотографії

В особистому блозі російської телеведучої з’явились кадри з пляжу на Багамах, на яких зірка позує на березі Атлантичного океану. В описі до нової публікації зірка зазначила, що вона не відчуває себе на свій вік, а також додала, що з часом її погляди суттєво змінились, та вона цьому рада.

Озираюсь назад і згадую, як у юності захоплювалась біографією Мерилін Монро та вважала, що померти у 36 років – це чудова ідея. Щоб світ запам’ятав тебе Молодою та Красивою і ніхто не спостерігав за тим, як ти в’янеш. Зараз, у 45 років, я розумію, наскільки дурною я була тоді, як не цінувала Життя і як мало знала про його сенс! У 45 я виглядаю і почуваюся набагато краще, ніж у 30!

– прокоментувала артистка.

Знаменитість додала, що у своєму віці їй вдалось досягти дещо інших речей. Вона не заробила всіх мільйонів світу, проте не вважає це своєю головною метою. Так, зірка зізналась, що стати тою, ким вона є сьогодні, їй вдалось завдяки постійній роботі над собою.

Анфіса Чехова підбила підсумки 45 років свого життя
Анфіса Чехова підбила підсумки 45 років свого життя

Життя моє ніколи не було легким! Скільки перешкод я долала, скільки відмов отримувала, скільки було зроблено помилок, скільки разів моє серце розбивалося на шматки, скільки ножів було встромлено в мою спину. Але я підіймалася, обтрушувалась і йшла далі та розуміла, що єдине що я можу міняти — це себе і свій погляд на речі!

– підсумувала телеведуча Анфіса Чехова.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − nine =

Translate »