Ірина Білик спростувала чутки про виїзд за кордон: кохана Коляденка в Україні у провінційному місті - MusicUkraine

Ірина Білик спростувала чутки про виїзд за кордон: кохана Коляденка в Україні у провінційному місті

Вибір редакції


Треба сказати, що чутки та плітки стосовно життя та стосунків з чоловіками навколо такої яскравої, у чомусь навіть епатажної співачки та жінки, як Ірина, точилися завжди. І для її піару це, вірогідно, не погано. Але, як завжди, істина знаходиться по середині.

Так, свого часу співачка була налякана агресією росіян у перші дні після 24 лютого минулого року, коли її маєток у Бучанському районі, де вона з молодшим сином перебувала на той момент, був пошкодженим від обстрілів. Тоді вона тікала на Західну Україну, а звідти відправилась за кордон. Вона давала концерти в Америці, Чехії, Іспанії та Ізраїлі. Але згодом повернулася у Київ.

Чутки перебільшені

Нещодавно Ірина Білик анонсувала свій тур до Німеччини, де вона планує роз’їжджати містам та співати для своїх земляків, яких обставини змусили шукати порятунку на чужині.

Втім ні про яке полишення України мова не йде. Щобільше, Ірина Білик та її колега по сцені Сергій Мироненко цією осінню беруть участь у Всеукраїнському Благодійному Турі з метою зібрати кошти на закупівлю техніки для українських військових. Вже зараз вони дають концерти або їх планують дати у різних обласних центрах країни: Житомир, Дніпро, Хмельницький, Львів та інші. Поціновувачі її таланту швидко розкуповують на них квітки та запитують співачку, коли вона приїде в інші провінціальні міста України, де також люблять її творчість.

І
Ірина Білик дає концерти в Івано-Франківську та Черкасах. Скриншот зі сторінки інстаграм І. Білик

Нещодавно на своїй сторінці в інстаграм співачка поділилась відео та світлинами зі своїх концертів у рамках цього туру в Івано-Франківську та Черкасах і, таким чином, закрила питання стосовно того, де перебуває зараз.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four + three =