Ірина Горова, Олена Кравець, Оля Полякова повернулися з-за кордону в Україну: чим пояснили дивний вчинок

Вибір редакції


Зірки повернулися в Україну під час війни

Олена Кравець

Кума президента не витримала довго в чужій країні і разом із дітьми повернулася до Києва. Олена звикла працювати – репетиції, концерти – а тут залишилася зовсім без діла і ледь не збожеволіла. Тому конче потребувала “підзарядки” на рідних теренах.

Вирішила повернутися, бо почала нервувати, зриватися на дітях. А коли десь за півроку підняла руку на 6-річного Ваню, втямила, що більше так не витримає. Спочатку родина перебувала в Болгарії, потім у Польщі. Першою у червні до Києва повернулася старша Маша, а за нею слідом у серпні приїхала й Кравець із близнятами.

Ірина Горова

Попервах продюсерка MOZGI Group перебувала у Києві та у власному підвалі переховувала зо три десятки людей. Потім втямила, що слід їхати за кордон. Але справи покликали назад, і вже в травні колишня дружина Потапа повернулася до України. 13-річний Андрійко не зрозумів такого рішення мами і дуже образився, адже жінка не мала наміру брати сина з собою.

Оля Полякова

Оля Полякова показала, яку чергу на кордоні довелося вистояти

Не залишилася довго за межами країни й Оля Полякова. Облаштувавши доньок, повернулася до Києва. Тепер старша Маша навчатиметься в Англії. А співачка відразу по приїзді зайнялася звичною справою – дала концерт. Щоправда, з урахуванням сучасних реалій він відбувся у метро.

Тоня Матвієнко

Дружина Мірзояна з донькою повернулися з-за кордону тайкома, нікому нічого не сказавши. Для чоловіка Антоніна зробила сюрприз, завітавши на його концерт. А ще шокувала несподіваною появою свою знамениту матусю Ніну Митрофанівну, яка не могла нарадітися зустрічі з донькою й онукою.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × two =

Translate »