Іспанський бойфренд Ані Лорак Віджраку натякнув на розставання зі співачкою: “Подорож може бути короткою”

Вибір редакції


Популярна російська співачка відносно нещодавно повідомила своїм шанувальникам новину. Знаменитість почала зустрічатись з бойфрендом – іспанцем Ісааком Віджраку. З новим коханим знаменитість познайомилась на заняттях йогою, він був вчителем Ані Лорак. Новоспечені закохані встигли замилувати мережу не однією спільною фотографією. Разом вони й відпочивали на дорогому курорті, й подорожували, втім нещодавно натякнули на розставання.

На особистій сторінці Ісаака Віджраку з’явилась нова публікація, в якій чоловік залишив неоднозначний опис. Чоловік опублікував фотографію зі своєю коханою. На кадрі зіркова пара сидить на яхті та насолоджується заходом сонця. Ісаак ніжно обіймає Ані Лорак, а співачка робить ту саму річ. Знаменитості сидять спинами до камери, тому їхніх облич не видно.

Ісаак Віджраку показав на своїй сторінці фото з коханою Ані Лорак на тлі заходу сонця
Ісаак Віджраку показав на своїй сторінці фото з коханою Ані Лорак на тлі заходу сонця

Особливу увагу в новій публікації бойфренда артистки привернув допис. Так, чоловік заговорив про те, що подорож може бути короткою або ж довгою, втім найважливішим є те, чи встигли люди зловити приємні моменти та пережити яскраві пригоди.

“Подорож може бути короткою або довгою, але насправді важливо зловити моменти справжньої радості та максимально використати їх”, – написав на своїй сторінці в Інстаграмі Ісаак Віджраку.

У мережі припускають, що у слово “подорож” чоловік вклав дещо інший сенс, висловившись про стосунки з Ані Лорак і той факт, що вони виявились короткими. Ще однією причиною, яка змусила шанувальників замислитись над тим, що зіркова пара могла розірвати союз, виявився той факт, що співачка більше не реагує на дописи бойфренда. Раніше Ані Лорак публікувала їх на свою сторінку, залишала коментарі, але тепер вирішила промовчати.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − ten =