“Історія довга, але вона не права” – Одна Хвилина

Вибір редакції


На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Катерина Репяхова повідомила, що сьогодні потрапила в ДТП на одній з київських доріг. За словами знаменитості, інцидент трапився через вимкнення світла у столиці – світлофори перестали працювати й одна з учасниць дорожнього руху в’їхала в автівку дружини Віктора Павліка.

Катерина Репяхова розповіла про ДТП

В особистому блозі знаменитість кожного дня розповідає про свої пригоди. Цього разу дружина Віктора Павліка розповіла, що вона стала учасницею невеличкою, втім не менш неприємної, дорожньої пригоди. Катерина Репяхова поділилась зі своїми шанувальниками історією про те, як дівчина пошкодила крило її автомобіля.

Катерина Репяхова розповіла, як стала учасницею ДТП в українській столиці
Катерина Репяхова розповіла, як стала учасницею ДТП в українській столиці

Дружина відомого українського співака розповіла, що головною дорогою прямувала зі своєю мамою та маленьким сином у справах, коли один з учасників дорожнього руху порушив правила та в’їхав у крило її автомобіля. За словами Катерини Репяхової, ситуація склалась саме таким чином через відсутність світла в Києві.

Сьогодні я відчула всі “переваги” відсутності світла. В мене в’їхала дівчина. Історія довга, але вона не права. Я їхала по головній, а вона виїжджала з другорядної та в’їхала мені в крило. Все через відсутність світлофора

– прокоментувала дружина Віктора Павліка.

Крім того, зазначила знаменитість, вони деякий час сперечались, хто в цій ситуації виявився винним, а хто – правим. Пізніше дівчина, яка пошкодила машину Катерини Репяхової, визнала свою помилку. Таким чином, розповідає блогерка, їм не довелось викликати поліцію – все вирішилось на місці.

Катерина Репяхова показала пошкодження на крилі свого автомобіля після того, як стала учасницею столичного ДТП
Катерина Репяхова показала пошкодження на крилі свого автомобіля після того, як стала учасницею столичного ДТП

На опублікованих кадрах Катерина Репяхова показала, яких пошкоджень зазнав її автомобіль. На крилі чорної машини видно добрячі подряпини. Крім того, на одній з опублікованих Інстаграм-історій чути, як дівчина емоційно розповідає про те, як вона в’їхала в автівку дружини українського співака.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen + 12 =

Translate »