історія кохання від дружби до розлучення з Дантесом і Кацуріною – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомі українські співаки Надя Дорофєєва і Володимир Дантес у 2015 році одружилися, а у березні 2022 року заявили про розлучення в своєму Instagram. За ці роки разом у зіркової пари не з’явилося спільних дітей, але їх постійно підозрювали в батьківстві. Невдовзі зірка зізналася, що почала зустрічатися з ресторатором Михайлом Кацуріним, а Дантес заінтригував можливими відносинами з колишньою дружиною Міші Дашею Кацуріною і це скоро підтвердилося.

Після розлучення Дорофєєва почала зустрічатись зі своїм другом Михайлом Кацуріним, а Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною
Історія кохання Наді Дорофєєвої і Міші Кацуріна

Історія кохання Дорофєєвої і Кацуріна

Вперше Надю Дорофєєву та Михайла Кацуріна застали вдвох, коли вони були в Барселоні та обіймалися прямо на вулиці, але не поспішали розповідати про свій роман. В червні 2022 року екс-солістка групи “Время и Стекло” вперше представила ресторатора як свого нового хлопця.

Після останньої спільної поїздки Кацуріних, Дантеса і Дорофєєвої в Мексику Надя і Вова прийняли рішення розійтися як чоловік та дружина, тому що відчували один до одного тільки дружні почуття. Коли співачка звернула увагу на друга сім’ї Михайла як на пару, вона не розповідає, але вже відкрито говорить, що закохана:

Ми закохалися, все дуже просто. Люди дуже  багато вигадують у цій історії. Десь є правда, десь її немає, але це моє життя

, – коментувала Дорофєєва в інтерв’ю Життю Відомих Людей.

Історія кохання Наді Дорофєєвої і Міші Кацуріна
Історія кохання Наді Дорофєєвої і Міші Кацуріна

Зараз Кацурін і Надя не приховують романтичних кадрів від прихильників, як і Дантес з Дашею. Дорофєєва відмітила, що дуже поважає їх історію і в інтерв’ю не коментує це, вважаючи, що це повинен робити її колишній чоловік особисто.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 8 =

Translate »