історія кохання від симпатій на “Голосі країни” до народження дітей – Одна Хвилина

Вибір редакції


Зараз нікого не здивувати тим, що колеги по телеканалу 1+1 Юрій Горбунов і Катя Осадча офіційне подружжя, але колись новина про роман зірок дуже здивувала фанатів. Катерина несподівано повідомила журналістам, що вийшла заміж і ось-ось народить дитину коханому.

Історія кохання Осадчої і Горбунова

Катерина і Юрій давно були знайомі перед тим як почати зустрічатися, вони багато років працювали на одному телеканалі і не змогли встояти перед почуттями, навіть не зважаючи на 13-річну різницю у віці і 12-сантиметрову різницю у зрості.

Катя Осадча показала маленьких синів від Юрія Горбунова
Історія кохання Каті Осачої і Юрія Горбунова

До відносин з Осадчою Горбунов був понад 20 років одружений з першою дружиною Людмилою. Він вдочерив її дочку від попереднього шлюбу, але спільних дітей у них не з’явилося. Коли стало ясно, що телеведучий закрутив роман з колегою, почали ходити чутки, що це ведуча “Світського життя” стала причиною розлучення.

Осадча вийшла заміж в молодості за депутата і бізнесмена Олега Поліщука, з яким стала мамою сина Іллі. Подружжя через велику різницю у віці та різні погляди на сімейне життя розлучилося дуже скоро, а про інші романи Каті нічого невідомо.

Тільки в 2017 році публіка дізналася, що Осадча і Горбунов одружилися, а вже незабаром народився у них хлопчик Іван. Це була вибухова новина, тому що пара приховувала свій роман і ніхто не здогадувався навіть, що у них все серйозно.

Осадчая и Горбунов рассказали о начале своих отношений
Історія кохання Каті Осачої і Юрія Горбунова

Любов зародилася між ними на зйомках вокального шоу “Голос. Діти”. Специфіка зйомки таких проектів в тому, що між знімальними днями можуть проходити місяці, в ці періоди Катя і Юрій почали часто зідзвонюватися, вечеряти разом і так поступово стало зрозуміло, що це вже далеко не робочі чи товариські відносини. Зараз у зіркового подружжя підростає ще один син Данило, але вони мріють і про донечку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + two =

Translate »