Історія кохання Юлії Саніної та Валерія Бебко покрита цікавими таємницями: дізнайтеся про них першими

Вибір редакції


Майбутня співачка Юлія Саніна познайомилася зі своїм чоловіком у січні 2009 року. Тоді молода студентка навчалася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Їй щиро подобалася журналістика і так вийшло, що її захоплення познайомило майбутню пару.

Їх знайомство було випадковим, але доленосним
Їх знайомство було випадковим, але доленосним

Юлія брала інтерв’ю у Валерія по телефону, він тоді працював на телеканалі “MTV Україна”. Вони так захопилися процесом, що розмова тривала три години, а не як було заплановано – одну. До речі, зараз родина зберігає запис з диктофону, як сімейну реліквію. Саніна відразу зрозуміла, що Бебко не такий як інші, вона вже тоді відчула, щось близьке своїй душі.

Згодом хлопець покликав молоду журналістку послухати музику, а вона дуже чекала тієї зустрічі.

Узаконення стосунків

Після двох років зустрічань, вони прийняли рішення стати родиною офіційно. Вирішили, що весілля буде оформлене в українському автентичному стилі. Того ж року пара заснувала свій відомий на всю Україну гурт “The Hardkiss”.

Закохані приховувала свої стосунки 5 років.

Вагітна співачка в обіймах чоловіка
Вагітна співачка в обіймах чоловіка

У листопаді 2015 року співачка народила сина Данила. Він був довгоочікуваною дитиною, появу якої з нетерпінням чекали. Материнство чудово вплинуло на артистку, вона стала більш ніжною та м’якою.

Спочатку вона спіткнулася зі страхом зробити щось не так, але згодом їй ставало простіше і материнство приносило багато щастя. Сімейні обов’язки пара ділила на навпіл.

Переломний момент

Складний етап в стосунках почався приблизно через 2 роки після народження Дані. Вони були заклопотані своїми справами, адже в той час родина займалася не тільки вихованням маленького сина, а ще й створенням нового альбому та готувалися до масштабного шоу.

Сімейна пара почала віддалятися одне від одного, але Саніна розуміла, що їх розрив зруйнує все, що вони будували. Відверта розмова викрила багато деталей над якими, вони почали працювати.

Родина в повному складі
Родина в повному складі

Зараз зіркова родина щаслива в шлюбі, вони продовжують працювати та створювати свій сімейний затишок.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + 2 =