Кацурін не оцінить – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український музикант Дмитро Монатік свого часу креативно привітав свого друга Володимира Дантеса з днем народження. На честь свята артист опублікував фотографію вагітної Наді Дорофєєвої та побажав колишнім закоханим справжнього сімейного щастя.

Монатік показав, як виглядає вагітна Надя Дорофєєва

Відомий український співак Дмитро Монатік декілька років тому довів, що має прекрасне почуття гумору. Так, артист вирішив привітати на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм свого приятеля Володимира Дантеса. Втім, привітання виявилось не “сльозливим” чи занадто милим – Монатік із фантазією та гумором підійшов до цієї задачі.

Дмитро Монатік дотепно привітав свого друга Володимира Дантеса з його днем народження
Дмитро Монатік дотепно привітав свого друга Володимира Дантеса з його днем народження

Український співак опублікував фотографію Надії Дорофєєвої з величезним вагітним животом. Артист подякував Вові Дантесу за многорічну дружбу та зізнався, що щиро бажає колишнім закоханим завести дитину. Так, Монатік зазначив, що хороших людей має бути набагато більше.

Фотографію Дорофєєвої він узяв з фанатського акаунту в Інстаграмі. Тоді Володимир Дантес оцінив кумедне привітання свого друга. Хоча зараз між Дантесом і Дорофєєвою навряд чи щось може бути, прихильники запам’ятали фото знаменитості назавжди.

У яких стосунках Надя Дорофєєва та Вова Дантес зараз

Колишні закохані оголосили про своє розлучення навесні цього року. Тоді про причини розриву було відомо мало, втім Дорофєєва та Дантес позиціонували своє розставання, як початок нової історії. Пізніше почали розкриватись деталі – стало відомо, що Надя Дорофєєва покинула свого колишнього чоловіка заради Михайла Кацуріна.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес оголосили про своє розлучення навесні поточного року
Надя Дорофєєва та Володимир Дантес оголосили про своє розлучення навесні поточного року

Так, виявилось, що причиною розриву Дорофєєвої та Володимира Дантеса стала невірність дружини. Хоча зараз про стан їхніх стосунків відомо мало, вони все одно пересікаються одне з одним. Причина проста: Надя Дорофєєва тепер разом з Кацуріним, а Дантес закрутив роман із його колишньою дружиною.

У Кацуріних є спільні діти, а тому, коли Михайло приходить їх навідати, то часто натикається на нового обранця своєї колишньої дружини.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 7 =

Translate »