Камалія емоційно висловилась про відсутність гонорарів і фінансову скруту – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка Камалія нещодавно завітала в гості до студії “Люкс ФМ”. Разом зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром вона відповіла на чимало цікавих запитань. Так, ведучі запитали в артистки, як вона зараз заробляє, а Камалія, своєю чергою, поскаржилась на відсутність гонорарів.

Камалія про відсутність оплати праці артистів

У студії програми “Слава+Таня” українська співачка Камалія розповіла про те, як ставиться до відсутності гонорарів у артистів, а також прокоментувала свою волонтерську та благодійну діяльність в Україні та за кордоном.

Це повинен бути окремий законопроєкт про підтримку артистів в Україні. Його повинні розглянути та прийняти у Верховній Раді, тому що зараз найбільше страждають у фінансовій сфері артисти. У нас зникли концерти, комерційні концерти

– зізналась українська співачка.

Камалія та Мохаммад Захур прийшли в гості до “Люкс ФМ”

Ведучий Слава Дьомін спитав у Камалії, чи не можна отримувати прибуток з благодійних концертів, організацією та проведенням яких нині активно займаються ледве не всі українські артисти. Втім, Камалія зізналась, що навіть 10% прибутку з благодійного заходу собі забрати не можна, адже в такому випадку благодійність перетворюється на комерцію.

У відповідь на запитання ведучого про те, чи контролюють Камалія та Мохаммад Захур, чи йдуть кошти з їхніх концертів саме на благодійність, артистка відповіла ствердно. Хоча проконтролювати цей процес, за зізнанням співачки, можливо не завжди, вона старається переглянути звіти зі всіх благодійних виступів.

Вони надсилають мені [звіти – прим. ред.], тому що я завжди прошу. Антону, менеджеру своєму, я завжди кажу – нехай звітуються. Наприклад, я привезла годинник, його продавали на благодійному аукціоні, нехай покажуть мені [звіти – прим. ред.]

– прокоментувала артистка.

Камалія також додала, що для неї неважливо, хто саме буде закуповувати потрібні для благодійності речі – її фонд чи організації, з якими вона співпрацювала. Найголовніше для співачки побачити результат та звітність про те, що гроші не зникли.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × four =

Translate »