Камалія і Захур розлучаються після 20 років шлюбу: співачка розповіла, що стало причиною розбрату у сім’ї

Вибір редакції


Камалія і Захур розлучаються після 20 років шлюбу
Камалія і Захур розлучаються після 20 років шлюбу

Відомій українській співачці Камалії багато хто заздрив, адже вважали, що вона витягнула щасливий квиток, коли стала дружиною пакистанського мільярдера Мохаммада Захура. Артистка дійсно жила в розкоші і не відмовляла собі ні в чому. Захур не шкодував грошей ні на кар’єру дружини, ні на її забаганки. Так, ще декілька років назад Камалія хизувалася, що має близько 20 помічників по дому, а чоловік їй дарує дороговартісні подарунки, зокрема приватний гелікоптер.

Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом
Камалія і Захур розлучають після 20 років шлюбу

Зі сторони здавалося, що у Камалії і Захура дуже гарні стосунки. Чоловік завжди підтримував свою дружину і відносився до неї з повагою. Втім, це все було лише на публіку. У сім’ї Камалії і Захура були свої проблеми у стосунках, як і у інших, звичайних людей.

Нещодавно співачка зізналася, що вони вирішили розлучитися з чоловіком після 20 років шлюбу. Також Камалія у програмі “ЖВЛ” розповіла, що стало причиною розбрату.

Так, у зірковій родині почалися негаразди в останній рік. Як у всіх українців, життя Камалії і Захура змінилося після початку повномасштабної війни в Україні. Так, Камалія з дітьми і чоловіком виїхали зі свого маєтку на Київщині до Лондону. Там вони оселилися в будинку, власницею якого є донька Захура від першого шлюбу.

В інтерв’ю Камалія зізналася, що донька Захура завжди її недолюблювала, а коли вони стикнулися на одній території, то конфлікт тільки посилився. Найбільше доньку Захура злило те, що Камалія винить у війні в Ураїні всіх росіян, адже мама дівчини – росіянка.

Їй було дуже образливо, коли вона чула, як я лаяла всіх росіян

, – розповіла Камалія.

Камалія вперше розповіла про захворювання, яке швидко змінює її зовнішність
Камалія вперше розповіла про сварки з чоловіком

При цьому Мохаммад Захур у цьому конфлікті підтримав не дружину, а доньку, що стало причиною сварок між Захуром і Камалією.

За словами Камалії, вони з чоловіком весь рік намагалися порозумітися, але їм це не вдалося, тож вони прийняли рішення розлучитися. При цьому співачка запевняє, що задля дітей вона збереже з Захуром гарні стосунки і ще всім покаже, як гідно себе вести після розлучення.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × three =