Камалія після розлучення святкує Великдень разом із колишнім чоловіком та дітьми: не все ще втрачено

Вибір редакції


Камалія поділилася новими світлинами
Камалія поділилася новими світлинами

Українська співачка Камалія опублікувала тепле сімейне фото у своєму Інстаграмі. Привітала всіх зі святом та зазначила, що світло завжди перемагає темряву.

Розлучення з чоловіком-мільярдером

Зовсім нещодавно жінка шокувала всіх новиною, що вони з пакистанським бізнесменом Мохаммадом розлучаються, а вже сьогодні публікують фото всієї родини, що можливо є натяком про те, що вони знову разом.

Проте Камалія розповіла, що з колишнім чоловіком залишилися в хороших відносинах заради спільних дітей. Про причину свого розлучення вони не повідомляють, але можна пригадати конфліктну ситуацію  співачки, зі старшою донькою Захура, від першого шлюбу. Чоловік зайняв сторону своєї дитини, а Камалію це дуже образило.

Жінка не стала себе втрачати та заганяти в депресію, а почала багато працювати, просто з головою поринула в роботу, щоб простіше пережити складний етап у своєму житті.

Камалія розповіла про сварки з чоловіком
Камалія розповіла про сварки з чоловіком

Стосунки в них і раніше були натягнуті, жінка розповіла, що та її недолюблювала із самого початку, хоча вони ніколи не бачилися.

Однак, коли розпочалася війна, вони були вимушені покинути країну та поїхати на безпечну територію, так вони опинилися у Великій Британії, де власне і проживає донька Мохаммода зі своєю родиною. Також у жінок були непорозуміння, коли зірка погано відгукувалася про росіян. Їй це не подобалося, бо її мама росіянка і вона не хотіла це слухати. Хоч донька і не підтримує війну в Україні, але їй було прикро почути правду. Згодом Камалія повернулася на рідну землю, бо вони не змогли знайти спільної мови.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − 12 =