Камалія показала розкішний особняк у Лондоні, в якому дала притулок 16-м українським біженцям

Вибір редакції


З початку повномасштабної війни в Україні багатьом довелося залишити свої рідні будинки та переїхати жити за кордон. Популярна співачка Камалія разом зі своїм чоловіком-мільярдером та доньками Арабеллою та Мірабеллою теж залишили свій розкішний особняк у Бучі, що під Києвом, і поїхали до Лондона, де у них також є нерухомість.

Камалія з чоловіком та дітьми поїхала жити до Лондона

Нещодавно українська знаменитість дала інтерв’ю британському виданню The Telegraph, де розповіла про життя в період війни, про те, як дала притулок українським біженцям, а також показала свій будинок журналістам.

Журналіст видання The Telegraph був вражений розкішшю будинку української співачки. У статті він написав, що в цьому особняку багато все: навколо стоять золоті стільці з леопардами, оксамитові стільці, великі та маленькі дивани.

При цьому чоловік Камалії Мохаммад Захур в інтерв’ю наголосив, що розкіш зараз для нього не є головною.

Мохаммад та Камалія розповіли в інтерв’ю, що у своєму особняку в Лондоні дали притулок 16-м українським біженцям. Більшість із них це родичі та друзі, але є й кілька малознайомих українських жінок, які зараз мешкають у будинку знаменитості.

Сім’я Захурів зізнається, що в будинку вже не залишилося вільного місця. Камалія з Мохаммадом та двома дочками туляться в одній кімнаті.

Варто зазначити, що родина Камалії та Мохаммада активно підтримують українську армію фінансово, а Захур перестав вести бізнес із росіянами.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × three =

Translate »