Камалія показалась у національному пакистанському вбранні: в такій сукні й весілля можна відгуляти (ФОТО)

Вибір редакції


Камалія Захур, відома українська співачка, нині активно будує кар’єру та продовжує виступати з концертами по всьому світу. Знаменитість довгий час перебувала у шлюбі з коханим чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Співачка полюбила культуру свого обранця, а ексчоловік зірки, своєю чергою, близько познайомився з культурою України.

Останнім часом Камалія часто буває за кордоном. Однією з країн, в яку артистка час від часу навідується, є Пакистан. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість нещодавно опублікувала відео, на якому позує у вишуканій національній сукні. Камалія поцікавилась у своїх фанатів, чи хотіли б вони приміряти таку красу.

Камалія у мережі зачарувала своїх фанатів і показалась у національному пакистанському вбранні
Камалія у мережі зачарувала своїх фанатів і показалась у національному пакистанському вбранні

Відома українська співачка показалась у пакистанському традиційному вбранні темного кольору. Камалія повідомила в описі до нової публікації, що цей образ для неї створила талановита дизайнерка з Пакистану. Крім того, розповіла знаменитість, у цій країні такий наряд має назву “пішваз” – це сукня нареченої.

Артистка розповіла, що у листопаді в Лондоні відбудеться модний показ пакистанської дизайнерки Шазія Кияні, на якому вона пройдеться подіумом у національному наряді.

Камалія показала, як виглядає у вишуканому національному вбранні, яке носять у Пакистані
Камалія показала, як виглядає у вишуканому національному вбранні, яке носять у Пакистані

Нагадаємо, що артистка довгий час перебувала в шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром, який і познайомив зірку з культурою своєї країни. Втім, нещодавно зіркова пара повідомила про своє розлучення. Раніше ми вже писали, що відомо про загадкову історію стосунків Камалії та Мохаммада Захура.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four − three =