Камалія приголомшила шанувальників несподіваним зізнанням – хотіла взяти в руки автомат – Одна Минута

Вибір редакції


Нещодавно українська принцеса-воїн Камалія поділилася з шанувальниками історією про те, наскільки сильно її вразили та засмутили події, що відбуваються в Україні. Співачка розповіла про особисті переживання після початку повномасштабного вторгнення, а також розповіла фанатам про те, як розпочалася війна для неї.

Камалія відверто зізналася – вона до останнього не вірила, що росія зможе напасти на Україну, а тому її життя до кінця лютого текло у звичному темпі. Артистка готувалася до премії, хотіла записати новий альбом і щосили виплескувала свій творчий потенціал. Проте ранок 24 лютого став для неї, як і для всіх українців, катастрофічним.

Однак, незважаючи на непохитність Камалії, її чоловікові Мохаммаду Захуру неодноразово приходили “тривожні дзвіночки”. Мільярдер пакистанського походження має британське громадянство, а тому чоловікові ще з січня радили вивезти сім’ю за кордон, щоб зберегти дружині та дітям здоров’я та нерви.

На тлі подібних попереджень подружжя ухвалило рішення відправити доньок до Лондона, проте сама Камалія залишилася в Україні – співачка не вірила у можливість початку повномасштабної війни.

Камалія зізналася, що готова була вирушити на фронт
Камалія зізналася, що готова була вирушити на фронт

Пізніше Камалія поділилася одкровенням про те, що її двійнята вилетіли до Лондона на останньому рейсі – наступного ранку вся Україна прокинулася від масованого обстрілу.

Камалія вирішила залишитися в Україні і не їхати разом із дітьми, адже думала, що всі дані розвідки – це лише спроба залякати населення, адже насправді подібного не може статися.

Вранці 24 лютого українська співачка була шокована наступом росії – подія вразила її настільки, що вона готова була взяти автомат і піти до лав ЗСУ, щоб захищати рідну країну.

Від такого рішення її відмовив чоловік. Обговоривши з Мохаммадом Захуром ситуацію, Камалія “охолола” і зрозуміла, що ухвалила поспішне рішення. Більше того, у жінки є двоє дітей, для яких вона має залишатися мамою – це стало вирішальним чинником у прийнятті рішення.

Я хотіла піти до ЗСУ. У мене була така образа, у мене така лють була. Я не хотіла покидати Україну, хотіла піти боротися. Я мала такий настрій, що я просто хотіла взяти в руки автомат і піти боротися за Україну

, – поділилася з журналістами Камалія.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one + 11 =

Translate »