Камалія розповіла про сварки з чоловіком: донька Захура від попереднього шлюбу ледве не довела до розлучення

Вибір редакції


Камалія Захур давно перебуває у шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Знаменитість зустріла свого принца ще на початку 2000-х років, а сьогодні, навіть через багато років разом, живе з коханим у гармонії. Відоме зіркове подружжя виховує двох донечок, а їхні стосунки завжди були справжнім прикладом для багатьох шанувальників.

Втім, навіть якщо комусь здавалось, що Камалія з Мохаммадом Захуром довели, ніби ідеальні родини таки існують, зірка у новому інтерв’ю зазначила, що це не так. Артистка розповіла журналістам, як минулого року між закоханими вперше за 20 років виникла масштабна сварка, яка ледве не призвела до їхнього розлучення. Все почалось після переїзду Камалії у Лондон.

Камалія розповіла про проблеми у стосунках зі своїм чоловіком Захуром
Камалія розповіла про проблеми у стосунках зі своїм чоловіком Захуром

Після початку повномасштабного вторгнення, як і багато інших українців, зіркове подружжя в цілях безпеки переїхало жити до Великобританії. У Лондоні Камалію, її чоловіка та дітей прихистила донька пакистанського бізнесмена від попереднього шлюбу. Раніше Мохаммад Захур перебував у стосунках з росіянкою, яка й народила йому дівчинку.

Камалія пригадує, що життя у Лондоні для неї було важким, оскільки, за словами артистки, її падчірка одразу її не полюбила – навіть як слід не познайомившись із нею. Ба більше, розповіла в інтерв’ю для “ЖВЛ” Камалія, ще більші сварки у домі виникали, коли вона починала злісно коментувати дії російської армії, висловлюючи свою думку, що у війні винні абсолютно всі росіяни.

Доньку Мохаммада Захура такі висловлювання його другої дружини дуже злили й непокоїли, оскільки вона, ймовірно, сприймала їх як особисту образу. У цьому конфлікті чоловік Камалії став на бік своєї доньки, що дуже сильно зачепило співачку.

В неї мама росіянка, хоча вона не підтримує війну, але їй дуже образливо, коли вона чула, як я лаяла всіх росіян”, – пригадала Камалія.

Камалія розповіла про негаразди в шлюбі із Захуром
Камалія розповіла про негаразди в шлюбі із Захуром

Сьогодні співачка вирішила всі непорозуміння з чоловіком, втім через сварку з падчіркою Камалія у вересні минулого року вирішила повернутись до України. Доньки з чоловіком залишились у Лондоні, а ось артистка приїхала в рідні стіни.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + 14 =