Камалія зізналась, що у неї складні стосунки з донькою Захура від першого шлюбу – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка Камалія нещодавно взяла участь в інтерв’ю для програми “Життя відомих людей”. Артистка прокоментувала свої стосунки зі старшою донькою чоловіка-мільярдера від минулого шлюбу. Варто зазначити, що нині подружжя тимчасово мешкає в її будинку.

Камалія про стосунки зі своєю падчіркою

Після початку повномасштабної війни Камалія разом з чоловіком-мільярдером вирішили тимчасово переїхати жити за кордон. Разом з двійнятами Арабеллою та Мірабеллою вони вирушили до Великобританії. У Лондоні подружжя оселилось в будинку старшої доньки Мохаммада Захура, яка з’явилась в його житті, коли той перебував у минулому шлюбі.

Українська співачка Камалія чесно зізналась в тому, як ставиться до дітей свого чоловіка від минулого шлюбу
Українська співачка Камалія чесно зізналась в тому, як ставиться до дітей свого чоловіка від минулого шлюбу

У Лондоні Мохаммад Захур з невідомих причин вирішив не винаймати окреме житло для своєї сім’ї, тому нині у великому сімействі виникають деякі труднощі. За зізнанням української співачки, у неї доволі складні стосунки з Тетяною, донькою Мохаммада Захура. Хоча з Арманом вона спілкується цілком добре, побудувати дружні стосунки з дівчиною у Камалії не виходить.

Мені нелегко. З Арманом легко, а з донькою Захура – ні. Зараз уже намагаємося не перетинатися

– зізналась в інтерв’ю українська артистка.

Так, за словами Камалії, вся річ у тому, що Тетяна часто ображається на звинувачення співачкою росіян. Артистка розповіла, що вони доволі часто дивляться разом новини й вона не може себе стримувати, а донька її чоловіка-мільярдера не бажає чути узагальнень про росіян. Причина позиції Тетяни полягає в тому, що її рідна мати – росіянка.

Чоловік української співачки Камалії зізнався, що його колишня дружина насправді виступає проти російсько-української війни
Чоловік української співачки Камалії зізнався, що його колишня дружина насправді виступає проти російсько-української війни

Сам Мохаммад Захур заявив, що його ексдружина виступає проти російсько-української війни. Хоча вона досі живе в Москві, чоловік Камалії зізнається, що жінка не підтримує повномасштабного вторгнення. Втім, Тетяні важко сприймати звинувачення в бік росіян, адже вона розглядає це як камінь у мамин город.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 11 =

Translate »