Камалія зізналась, що зробила чоловіку подарунок, який вразив навіть мільярдера – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вчора відома українська співачка та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур побували в гостях у “Люкс ФМ”. В ефірі програми “Слава + Таня” знаменитості відповіли на велику кількість цікавих запитань. Так, наприклад, Камалія зізналась, на що готова заради свого коханого.

Камалія та Захур про сюрпризи одне для одного

Слава Дьомін в ефірі передачі запитав у Захура, чи полюбляє він робити сюрпризи своїй дружині. Таке запитання ведучий поставив на фоні зізнання, що повернення чоловіка Камалії разом із доньками до України було неочікуваним для співачки. Мохаммад Захур захотів зробити невеличкий сюрприз своїй коханій.

Так, чоловік української співачки зізнався, що Камалія за стільки років спільного життя вже мала звикнути до подібних сюрпризів, адже Мохаммад Захур завжди намагається знайти різноманітні способи, аби вразити та порадувати свою кохану.

Мохаммад Захур і Камалія
Мохаммад Захур і Камалія

Крім того, Захур зізнався, що на початку їхніх стосунків він так само полюбляв дивувати майбутню дружину. Тоді він часто приїздив у гості до співачки, коли вона навіть про це не підозрювала. Слава Дьомін також запитав, чи любить Мохаммад Захур, коли сюрпризи готують йому. Знаменитість зізнався, що обожнює приємні несподіванки, втім до поганих новин ставиться негативно.

Камалія розповіла про останній сюрприз, який робила для свого коханого

Ведучий програми від “Люкс ФМ” запитав у Мохаммада Захура, який презент він отримував від Камалії останнім. Спершу знаменитість зізнався, що насправді Камалія не так часто робить сюрпризи, адже вона повністю щира та відверта зі своїм чоловіком, а отже постійно розповідає йому абсолютно все в ту саму мить, як дізналась сама.

Втім, Камалія вирішила самостійно нагадати чоловікові про свій останній широкий жест. Так, за зізнанням співачки, вона колись побудувала для свого чоловіка фонтан на території їхнього будинку. У відповідь Захур посміявся й зазначив, що одразу не пригадав про цей випадок, адже він бачив увесь процес будівництва, а тому для нього це не стало несподіванкою. Втім, це був доволі приємний презент від дружини.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 1 =

Translate »