Камалія зізналась, як війна змінила їхні з Захуром стосунки та домашній побут – Одна Хвилина

Вибір редакції


Нещодавно відома українська співачка Камалія прийшла разом зі своїм чоловіком в гості до студії “Люкс ФМ”. В ефірі програми “Слава+Таня” ведучі поставили подружжю чимало цікавих запитань. Одним із них стало, чи змінились їхні стосунки після 24 лютого.

Українська артистка Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур завітали в гості до студії “Люкс ФМ”

Камалія прокоментувала стосунки з чоловіком

Український журналіст Слава Дьомін вирішив поцікавитись у зіркового подружжя, чи змінились їхні стосунки після початку повномасштабного вторгнення. Ведучий зауважив, що за останні вісім місяців дуже багато сімей розпались, посварились або ж їхні стосунки значно погіршились. Саме тому багатьом українцям цікаво, чи все добре в шлюбі Камалії та Мохаммада Захура.

Знаєш, ми підтримуємо одне одного. В нас все нормально, – сміється Камалія, – в нас все окей, але складно, емоційно дуже складно, тому що Захур зараз “мапапочка”, адже я постійно їжджу зі своєю місією волонтерства, благодійності, зі своїми фондами по Європі, їжджу в Україну, дуже часто залишаю дівчаток [Арабелла та Мірабелла – двійнята Камалії та Захура] в Лондоні

Камалія та Мохаммад Захур зізнались, що їхні стосунки не стали гіршими після початку повномасштабного вторгнення
Камалія та Мохаммад Захур зізнались, що їхні стосунки не стали гіршими після початку повномасштабного вторгнення

Українська співачка зізналась, що основними труднощами для сімейства є постійно бути розлученими відстанню. Хоча, зізнається Камалія, чоловік сильно підтримує її в творчому та професійному плані, а також бере на себе частину домашнього побуту, аби полегшити життя своїй коханій.

У відповідь на запитання Слави Дьоміна про те, як ставиться сам Мохаммад Захур до потреби самостійно доглядати за двійнятами, мільярдер відповів, що все добре. Втім, зізнався чоловік Камалії, він на своєму досвіді відчув, що люди, які працюють нянями або ж водіями, виконують неймовірно важку роботу. Мохаммад Захур зізнався, що, хоча вони завжди усміхнені, їхню працю категорично не можна обезцінювати.

Крім того, Камалія розповіла, що її чоловік вчиться робити зачіски своїм донькам, а самі Арабелла та Мірабелла вже вміють заплітати одна одній косички. Більш того, зіркові доньки вчаться робити більш складні та цікаві зачіски, а тренуються на волоссі одна одної.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + two =

Translate »