Камалія зізналася, що після розлучення з Захуром її доньки залишилися жити з батьком: “Дуже сумую”

Вибір редакції


Камалія і Мохаммад Захур жили у щасливому шлюбі 20 років, втім і ця подружня пара не витримала випробування війною. Так, нещодавно співачка зізналася, що розлучається зі своїм чоловіком. Камалія розповіла, що негаразди в сім’ї почалися тоді, коли вони були змушені виїхати з України у Великобританію через війну. При цьому Камалія підкреслила, що вони з Захуром мають спільних дітей, тож ворогувати не збираються і будуть підтримувати гарні стосунки заради дочок. Судячи з усього, співачка дотримується свого слова, адже після заяви про розлучення вона продовжує з’являтися з Захуром на публіці і публікувати сімейні фото.

Камалія та Мохаммад Захур виховують двох спільних доньок
Камалія зізналася, що після розлучення з Захуром її доньки залишилися жити з батьком

25 квітня, коли українці відзначають день доньки, співачка опублікувала у своєму Інстаграм-блозі сімейне фото з екс-чоловіком та дітьми і зізналася, що знаходиться зараз не разом з Арабеллою і Мірабеллою. Так, виявляється Мохаммад Захур після розлучення живе в Лондоні, а Камалія повернулася в Україну. Доньки екс-подружжя наразі проживають з батьком. Таке рішення Камалія і Захур прийняли через те, що дівчата в Лондоні навчаються у школі.

А я вже дуже сумую, мої донечки повернулися з татом у Лондон, адже школу ніхто не відміняв. Ми твердо вирішили із Захуром: якщо школи в Україні почнуть працювати офлайн, ми не чекатимемо на закінчення війни, а з вересня повернемо дівчаток до Києва.

, – написала Камалія у своєму Інстаграм-блозі.

Так, співачка зазначила, що онлайн навчання для її доньок є неефективним, тож для того, аби Арабелла і Мірабелла отримували якісну освіту, Камалія погодилася бути з ними на відстані.

Нагадаємо, Арабелла і Мірабелла – дуже довгоочікувані діти. Камалія 10 років намагалася стати мамою, але всі спроби були марними. Співачці вдавалося завагітніти, але не вдавалося виносити плід. Та артистка не здавалася і у 2013 році на світ з’явилися двійнята Арабелла і Мірабелла.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 + 13 =