Камалії – 46: шлях Наталії Шмаренкової від талановитої мрійниці до Місіс Світу і найбагатшої співачки України

Вибір редакції


Відома українська співачка Камалія Захур сьогодні, 18 травня, святкує свій день народження. Цього року знаменитості виповнюється 46 років, а цей важливий день зірка проводить, хоч і за таких трагічних умов, але поруч із найближчими. З нагоди зіркового свята пропонуємо пригадати, яким був творчий і професійний шлях однієї з найвідоміших артисток України.

Як усе починалось

Свій творчий шлях знаменитість почала ще за часів навчання в школі. Зірка в дитинстві та юності мешкала у Львові, де вчилась грати на скрипці та вивчала оперний спів. З роками майбутню артистку запросили виступати разом із вокальним ансамблем “Галицька перлина”. На початку 1990-х років Камалія стала лауреаткою конкурсу “Червона рута” та здобула перемогу на московському конкурсі “Телешанс-зірки”.

Як Камалія починала свій творчий і професійний шлях до самої вершини
Як Камалія починала свій творчий і професійний шлях до самої вершини

Серйозна кар’єра Камалії почалась, коли вона записала свій перший кліп. Це сталось 1997 року, а називалась пісня, до якої артистка знімала відеоряд, “У стилі техно”. Цього ж року зірка завершила навчання в університеті за спеціальністю “Естрадний вокал та артист естради”.

Камалія – успішна й багата співачка

Сьогодні відома співачка є доволі успішною представницею українського шоубізнесу. Знаменитість активно дає концерти в Україні та за її межами, представляє рідну країну на міжнародній арені та пропагує культурну дипломатію – у Камалії тісні зв’язки із батьківщиною її чоловіка Мохаммада Захура, з Пакистаном. Крім усього іншого, на 14-му конкурсі краси “Місіс світу” знаменитість здобула цей титул.

Сьогодні Камалія є однією з найвідоміших українських співачок
Сьогодні Камалія є однією з найвідоміших українських співачок

Нагадаємо, що не так давно знаменитість оголосила про розлучення зі своїм чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість розмістила нову публікацію, в якій зазначила, що тепер вони із коханим – не пара. Втім, у шанувальників і досі залишається багато питань.

Так, попри свою гучну заяву, зіркова пара продовжує поводитись так, ніби нічого не було. Подружжя виходить у світ разом, Мохаммад Захур підтримує Камалію на будь-яких її заходах. Де б не з’являлись закохані, вони з’являються разом. Саме тому питання особистого життя артистки все ще залишається відкритим.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 3 =