Каменських і Потап, Кацурін і Дорофєєва, Тарабарова та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ольга Орлова

Співачка минулого року вийшла заміж, а тепер порадувала прихильників новиною про вагітність. Старший син Артем уже дорослий, тож настав час побавитися з малюком і згадати всі приємні відчуття материнства.

Подейкують, що в Ольги Орлової можлива двійня

Зірка вже натякнула підисникам, що очікує на дівчинку. Оскільки майбутній матусі 45 років, виносити дитинку виявилося не так легко. Спочатку ведучу “Дома 2” мучив токсикоз, потім вона набрала 10 кг зайвої ваги. Орлова боїться не наврочити, адже перед цим кілька разів вагітніла й переживала викидні.

Олена Катіна

Колишня руденька “Татушка” теж збирається зазнати щастя материнства вдруге. Вона має 7-річного синочка Сашка від рок-музиканта. Тепер на часі ощасливити нинішнього чоловіка Дмитра Спірідонова. За олігарха Олена вийшла заміж влітку 2022 року.

Олена Катіна хоче подарувати чоловіку-бізнесмену немовля

38-річна співачка стала надміру дратівливою, часто плаче й ображається на близьких людей. Катіна навіть у своєму стані продовжує готувати смачності, а от зайнятися прибиранням не може себе змусити. Майбутній татусь страждає на онкологію.

Світлана Тарабарова

Руда співачка збирається невдовзі стати мамою втретє. Звісно, жінці складно в нинішніх умовах зберігати спокій і не переживати. Та Світлана мужньо переживає токсикоз й інші “приємності” вагітності.

Як з’ясувалося, стан 32-річної жінки набагато складніший, ніж було два попередніх рази. Але радує те, що всередині зароджується цілий Всесвіт. Кого подарує чоловіку Олексію Бондарю – хлопчика чи дівчинку – Тарабарова поки що підписникам не сповістила. Цікаво, чи знають 4-річний Іванко й 2-річна Марічка, хто у них буде – братик чи сестричка?

Настя Каменських і Потап

Потап запланував, що Настя народить йому чотирьох дітей

Зірки одружилися наприкінці травня 2019 року. Відтоді фанати з нетерпінням очікують новин про поповнення в родині. Глава родини пояснив, що має намір завести п’ятьох дітей. Один син уже є, значить, залишилося четверо. От тільки вищі сили поки що не сприяють втіленню мрії чоловіка у життя. А Настя має таку статуру, що шанувальникам весь час вбачається невеличкий животик. Тому подібні чутки і курсують з регулярністю, якій можна позаздрити.

Надя Дорофєєва і Міша Кацурін

У Дантеса з Дорофєєвою не вийшло, а з Кацуріним неодмінно залагодиться

Не дочекавшись, що співачка народить дитину від Володі Дантеса, прихильники зірки впевнені – тепер уже неодмінно все вийде, адже у ресторатора вже є двійко гарненьких дітлахів. Тож ніщо не стане на заваді появі ще одного. Олії у вогонь підливає сама Дорофєєва, вбираючись у просторі балахони, чого раніше за співачкою не помічали. То, будемо сподіватися, що в 2023 році все вийде обов’язково.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + eight =

Translate »