Карпович, Мельникова, Брутян – Одна Хвилина

Вибір редакції


Всі сподівалися, що Павло зробить пропозицію Мирославі Карпович, але обручкою Прилучний ощасливив Зепюр Брутян. В принципі, дивуватися подібній конкуренції ні слід, адже жіноцтво завжди ходило за молодиком по п’ятах.

В арсеналі Прилучного купа розбитих сердець. Він навіть спромігся закохати в себе американську актрису Ніккі Рід, яка знімалася в “Сутінках”. Після цього крутив роман із онучкою Леоніда Каневського. З колегою по зніманню в «Закритій школі» Агатою Муценієце Павло пішов під вінець. У шлюбі народилося двоє дітлахів. Та під час карантину подружжя не витримало самоізоляції і розлучилося.

Неочікуване весілля

За два тижні по розлученні Прилучний вже обнімався з Мирославою Карпович. Всі вважали, що другою дружиною зірки стане саме “татусева донька”. Але не склалося. Ходять чутки, що голубки зустрічалися, ще коли актор перебував у статусі одруженого чоловіка. Потім вони разом їздили на відпочинок і навіть жили в одній квартирі.

Карпович втішала Прилучного після розлучення

Коли Павло знімався в картині «Збреши мені правду», його партнеркою була інша “татусева донька”. З Дариною Мельниковою Прилучному навіть довелося грати в ліжкових сценах. От шанувальники зірки й вирішили, що він завів нову пасію, хоча насправді стосунки між ними були суто робочими.

З Мельниковою Прилучний зустрічався лише на знімальному майданчику

В 2018 році Прилучний на знімальному майданчику серіалу “В клітці” познайомився з Зепюр Брутян. Ніхто не вірив, що відносини між ними тривають ще відтоді. Коли парочка поїхала на відпочинок до океану, всі подумали, що це звичайна піар-компанія. Але в травні 2022 року стало відомо, що Павло і Зепюр побралися. В мережі з’явилося документальне підтвердження з РАЦСу, а на пальцях обох акторів з’явилися обручки. При цьому тату, присвячене Агаті, 35-річний чоловік вивів.

Прилучний раптово одружився з Брутян

Мирослава побажала молодятам щастя. А вони підтвердили своє кохання серпневим вінчанням. Згодом подружжя пояснило, що у березні вони випадково перетнулися в торговому центрі, вирішили повечеряти разом. Поговорили і втямили, що хочуть бути разом. Відтоді не розставалися.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 6 =

Translate »