Катя Лозовицька розповіла про пекельні умови знімання шоу – Одна Хвилина

Вибір редакції


Прем’єра нового сезону популярного шоу “Холостяк” з першого дня супроводжувалась неприємними деталями та скандалами. Учасниці продовжують жалітись на невдалий монтаж телепроєкту, через який складається враження, що всі дівчата просто ненавидять одне одного. Інші скаржаться на поведінку Алекса Топольського та ведучого шоу Григорія Решетніка. А ось Катерина Лозовицька вирішила розповісти про жорсткі правила знімання “Холостяка”, які важко назвати людськими.

Катя Лозовицька про умови знімання шоу

На особистій сторінці учасниці “Холостяка-12” з’явилась серія Історій, у яких вона відповіла на запитання, які найбільше цікавили її шанувальників. Так, знаменитість розповіла про правила та забобони, які переслідували її на реаліті-шоу. Наприклад, без супроводу редакторів дівчата не мали права переміщатись містом або гуляти. Один із підписників Каті запитав, чи гуляли вони своєю дівочою компанією у Дубаї. Лозовицька зазначила, що мали змогу побачити місто лише на побаченнях.

Катя Лозовицька про заборону гуляти без супроводу редакторів
Катя Лозовицька про заборону гуляти без супроводу редакторів

Крім того, дівчина зізналась, чи спілкувалась з Алексом Топольським поза камерами. За словами Каті Лозовицької, це було під суворою забороною, а всі дівчата дотримувались її. Учасниця Холостяка-12 зізналась, що, коли камери вимикались, то їх буквально за ручки розводили по різних кінцях кімнати, а спілкуватись вони мало право лише поглядами.

Учасниця зізналась, чи спілкувалась з Топольським поза камерами
Учасниця зізналась, чи спілкувалась з Топольським поза камерами

Крім того, Катя Лозовицька розповіла про ставлення до себе інших дівчат з проєкту. За словами учасниці, вона була дуже тихою на проєкті та не воліла розповідати особистих деталей про себе. Так, інші дівчата дуже мало знали про Лозовицьку, тому, вважає Катя, не зрозуміли її.

Катя Лозовицька про стосунки з іншими учасницями проєкту
Катя Лозовицька про стосунки з іншими учасницями проєкту

Наразі дівчина проживає у Києві та, як і всі українці, стикається з плановими та екстреними вимкненнями електроенергії. Дівчина зазначила, що вона стала особливо захоплюватись свічками та гірляндами, тому чудово справляється з блекаутами.

Лозовицька зізналась, де зараз живе
Лозовицька зізналась, де зараз живе
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + thirteen =

Translate »