Катя Репяхова зізналася, що планує другу дитину, незважаючи на заперечення Павліка: “Чоловік не готовий”

Вибір редакції


Катя Репяхова – четверта дружина відомого українського виконавця Віктора Павліка. За цією подружньою парою публіка спостерігає з особливою уважністю, адже дівчина молодша за свого чоловіка аж на 29 років.

Катя Репяхова закрутила роман з Павліком, коли він був ще одружений на своїй 3 дружині Лорі Созаєвій. Заради юної красуні Віктор Франкович покинув дружину і вже у 2020 році офіційно одружився з Катею. Через рік після весілля у подружжя народився син Михасик, якому скоро виповниться 2 роки.

Катя Репяхова заявила, що їй соромно обійняти та поцілувати 59-річного Віктора Павліка
Катя Репяхова зізналася, що планує другу дитину, незважаючи на заперечення Павліка

Втім, Катя Репяхова не збирається обмежуватися однією дитиною. Дівчина мріє стати мамою ще мінімум один раз. Про це Катя неодноразово говорила у своєму Інстаграм-блозі, який досить активно веде. Репяхова хоче мати двох або трьох дітей з невеликою різницею у віці.

Нещодавно підписники блогерки вирішили поцікавитися у неї, коли вона планує “йти за дівчинкою”. Катя відверто відповіла, що наразі її чоловік не готовий знову ставати татом. Крім того, багато уваги треба ще приділяти маленькому Михасику.

Поки багато моєї уваги потребає Міша. І чоловік не сильно готовий до другої дитини

, – розповіла Катя.

 Катя Репяхова зізналася, що планує другу дитину, незважаючи на заперечення Павліка
Катя Репяхова зізналася, що планує другу дитину, незважаючи на заперечення Павліка

До слова, Віктор Павлік від кожної із своїх чотирьох дружини має по дитині. Двоє старших дітей вже давно мають свої сім’ї і зробили Павліка дідусем. Третій син Віктора Франковича Павло, який народився у шлюбі з Лорою Созаєвою, помер у 2020 році від онкологічної хвороби. Хлопцю було лиш трішки за 20, він 2 роки намагався перебороти важку хворобу, але все було марно.

Нагадаємо, нещодавно молода дружина Віктора Павліка зробила свою першу пластичну операцію. Дівчина змінила форму носа, а також подовжила підборіддя. Подробицями операціями та свою реабілітацію Катя показувала у своєму Інстаграм-блозі. Дівчина запевняє, що про пластику носа вона мріяла все своє свідоме життя, а отриманий результат її повністю задовольняє.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − 12 =