Кінець “помаранчевої” зони в Україні: у МОЗ повідомили про зміни та нові обмеження

Новини

Остання область в Україні залишила “помаранчеву” зону

У жодному регіоні України не перевищено рівень госпіталізацій хворих COVID – 19 та показник завантаженості ліжок з киснем. А в п’яти регіонах показники частково відповідають “зеленій” зоні карантину.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

 

літо, весна, люди, погода

 

Таким чином, в Україні не залишилося більше регіонів, де був би перевищений хоч один показник по Covid-19.

Тим часом у Києві, Закарпатській, Полтавській та Хмельницькій областях відсоток від епідпорогу становить менше 50%, а у Вінницькій області – коефіцієнт виявлення випадків інфікування менше 5%.

У “жовтій” зоні діють ті ж обмеження, що і в “зеленій”, однак забороняється відвідувати заклади соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку. Виняток-установи, які надають послуги кризово. Також заборонена робота хостелів.

 

коронавірус, лікарня

 

А нічні клуби, заклади громадського харчування: Ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кафетерії, буфети і т.п. можуть працювати до 24:00, до 07:00 вони повинні бути закриті. Виняток – діяльність з надання послуг громадського харчування з доставкою замовлень або на винос;

Також не варто забувати, що забороняється проведення масових заходів всередині закладів громадського харчування до 20 і більше осіб.

Politeka

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар