Кіркоров спіймався на використанні фонограми та зганьбив Аллу Пугачову – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий російський співак вкотре зганьбився перед своїми шанувальниками. Здається, скоро глядачі купуватимуть квитки на концерти зірки російської естради лише заради того, щоб добряче посміятись. Цього разу фанати запідозрили, що на концерті артист використовував фонограму. Відео інциденту потрапило до мережі.

Глядачі запідозрили, що Кіркоров співає під фонограму

На останньому концерті Філіп Кіркоров співав свою пісню “Вогонь і вода”. У процесі виступу одна з його помічниць мала винести йому мікрофон, але дівчина забарилась і не встигла до початку приспіву. Саме у ці декілька ганебних секунд глядачі могли спостерігати кумедний конфуз – фонограма вже почала грати, а ось мікрофона в руках зірки ще не було.

Присутнім на концерті Філіпа Кіркорова вдалось зняти цей момент і відео ганебного концерту швидко облетіло Інтернет. Крім того, в описі до опублікованих кумедних кадрів автори зазначили, що їм навіть страшно уявляти, що російський “попкороль” зробить зі своєю помічницею після завершення концерту.

Філіп Кіркоров спалився з фанерою. Страшно уявити, що було пізніше з тією дівчиною

– зазначили в описі до опублікованого відео.

Можна припустити, що такий комічний коментар до ситуації, що трапилась, спричинений останніми неадекватними діями російського співака. Використання на концерті фонограми стало черговим інцидентом у ганебному списку артиста.

Останні скандали за участі Філіпа Кіркорова

Останнім часом Кіркоров - головний герой багатьох сканадлів
Останнім часом Кіркоров – головний герой багатьох сканадлів

Крайній скандал, головним героєм якого став російський співак, трапився за кордоном. Тоді музиканта не захотіли пускати у фірмовий магазин Dolce & Gabbana, а Кіркоров чомусь вирішив, що його ім’я настільки шановане та гучне, що він може маніпулювати працівниками крамниці. Так, у відповідь на відмову охоронця пустити його в магазин, артист спитав:

Ти не знаєш, хто я такий? Ти скандалу зараз хочеш?

Крім того, до списку скандалів варто додати ситуацію з одного з попередніх концертів співака. Тоді “попкоролю” не сподобалась поведінка одного з присутніх на його виступі та він вирішив “провчити” свого фаната. Артист взяв букет троянд та вирушив до шанувальника для того, аби вдарити його квітами по обличчю.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × one =

Translate »