кого обрав собі в подруги зірковий нащадок – Одна Хвилина

Вибір редакції


Коли Глібу Оверчуку було 13 років, його мама Ірина Білик із гордістю розповідала, що синок уже зібрав музичний гурт, до складу якого входила і донька Гаріка Кричевського:

“Вони грають, творять, співають”.

Мама сподівалася, що, можливо, дітки, що дружать, виростуть і покохають одне одного. Але цього не сталося. Співачка обіцяла у всьому допомагати сину, але він хоч і грає у гурті з хлопцями, все ж опанував іншу професію, пов’язану зі звукорежисурою.

Син Білик і донька Кричевського дружили в дитинстві

Старша донька Олі Горбачової з Юрієм Нікітіним ще з 4 рочків була закохана в Оверчука. Це при тому, що її тато був хрещеним батьком хлопчика. Дівчинка спеціально виряджалася в нові сукенки, які їй у великій кількості дарували мамині подружки Ірина Білик і Ассія Ахат.

Ірина Білик і Ольга Горбачова мріяли стати свахами

Глібу тоді було 8 років, і він скептично ставився до малечі. Мама хлопчика була не проти, щоб дітки в дорослому віці побралися. А Оля Горбачова змушена була вислухати пісню підлітка “Мама” разів зо десять. В підсумку дитина заявила, що бажає, аби Оверчук співав не про маму, а про неї.

Роки минули. Діти підросли. Гліб знайшов собі зовсім іншу дівчину. З Алісою він співмешкає вже 5 років, та чомусь вести дівчину під вінець не поспішає, як мама не наполягає. Вікторія Кричевська 2 роки тому вийшла заміж у Німеччині. А Поліна Нікітіна не встигла закінчити школу, бо почалася війна. Напевно, дівчина вже давно забула про свою дитячу закоханість.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three − one =

Translate »