кого президент Зеленський нагородив орденом “За заслуги” ІІІ ступеня – Одна Минута

Вибір редакції


З нагоди 31 дня народження Незалежної України нинішній президент Володимир Зеленський вирішив удостоїти низку українських активістів та громадянських діячів нагород – до цього списку увійшли актори студії “95 квартал”, журналісти та українські активісти.

Директора та президента телерадіокомпанії концерну ICTV Олександра Богуцького нагородили орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, а український спортсмен та боксер Усик Олександр отримав нагороду “За заслуги І ступеня”.

Олександра Усика нагородили на честь Дня незалежності України
Олександра Усика нагородили на честь Дня незалежності України

Крім того, нагороду отримав і український шоумен Сергій Притула, який останнім часом став набагато відомішим як волонтер. Телеведучого, який активно допомагає Україні, нагородили орденом “За заслуги” ІІ ступеня.

До списку нагороджених, окрім уже перерахованих, увійшла Ірина Верещук, віце-прем’єр-міністр, а також міністр із реінтеграції тимчасово окупованих територій. Також Володимир Зеленський нагородив міністра інфраструктури Олександра Кубракова та міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка. Співак Олег Скрипка також отримав нагороду на честь Дня незалежності України. Зазначився і журналіст видання “Українська правда” Михайло Ткач.

Також Володимир Зеленський нагородив військового кореспондента та журналіста телерадіокомпанії “Студія 1+1” Андрія Цаплієнка.
Наступні нагороджені – актори студії “95 квартал”. До цього списку потрапили Євген Кошовий, Олександр Пікалов та інші “квартальні” працівники. Аргументувалося нагородження цих людей “серйозною волонтерською діяльністю” перелічених.

Журналісти редакції “Новий час” поцікавилися у Офісу Президента, за яку діяльність були нагороджені колишні колеги нинішнього президента. Там відповіли, що причиною стали нібито значні внески у зміцнення державності, а також прояв мужності та відстоювання суверенітету України.

Кошового та Пікалова удостоїли орденів
Кошового та Пікалова удостоїли орденів

Крім того, в Офісі Президента поділилися й іншими мотиваціями у нагородженні Кошового, Пікалова та низки інших “квартальних” знаменитостей. Так, за словами представників ОП, знаменитості проводили багато концертів перед військовими, а також надавали всебічну волонтерську допомогу.

Отримав нагороду “Захисник Вітчизни” й голова фонду “Повернися живим” Тарас Чмут. Відповідно до тексту указу про нагородження, кожен із кандидатів був обдарований орденом за

серйозні заслуги у зміцненні українського суверенітету, за мужність та самовідданість, виявлені у захисті української державності та територіальної цілісності.

Крім того, в указі було відзначено сумлінне виконання професійних обов’язків та особистий внесок у розвиток суспільного життя.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + two =

Translate »