“Кохаю його, ми живемо разом” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська публіка – найщиріша публіка у світі. Можна припустити, що лише в Україні шанувальники так сильно переймаються за особисте щастя своїх кумирів, що ставляться до цього так само серйозно, як і до свого особистого життя. Так, наприклад, чимало прихильників Наталії Могилевської сильно переймались через той факт, що у 47 років артистка не була одружена.

Хоча сама співачка спокійно жила без штампа в паспорті, продовжувала будувати кар’єру та займатись тим, що приносить їй задоволення, українська авдиторія сильно заспокоїлась, коли артистка зізналась, що насправді зустрічається з чоловіком, якого сильно кохає. Оскільки в інтереси знаменитості не входять короткотривалі “інтрижки”, варто припускати, що бойфренд невдовзі може стати чоловіком української співачки.

Наталія Могилевська розповіла про своє особисте життя та стосунки з чоловіком
Наталія Могилевська розповіла про своє особисте життя та стосунки з чоловіком

Нещодавно відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька взяла інтерв’ю в української співачки Наталії Могилевської. Уся розмова зірок, звісно, була пронизана воєнною темою. Наталія Могилевська підбила підсумки минулого року та зізналась, що за 10 місяців повномасштабної війни вона сильно змінилась – те, що раніше видавалось їй страшним, зараз навіть ніяк не впливає на її щоденні плани.

У розповіді про те, що знаменитості доводилось не лише бачити ракету, а й намагатись збити дрон, вона проговорилась у тому, що живе разом з чоловіком. Так, зірка розповіла, що у них вдома є зброя, якою вони, власне, і намагались “підбити” іранський дрон.

Українська співачка розповіла про свого чоловіка, з яким разом живе
Українська співачка розповіла про свого чоловіка, з яким разом живе

Наталія Могилевська також детальніше розповіла про те, як і коли зустріла свого коханого. Знаменитість зізналась, що вони зустрілись цьогоріч і багато разом пройшли. Зірка висловилась про те, що 2022 року в її житті були не лише негативні ситуації, а й така важлива подія, як знайомство з коханим чоловіком.

Я зустріла людину, яку я дуже кохаю, і ми живемо разом

– прокоментувала відома українська співачка Наталія Могилевська в інтерв’ю для Соломії Вітвіцької.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × one =

Translate »