кокетка Тіна Кароль показала чоловіка, який її надихає – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тіна Кароль — відома співачка, яка давно піднялась на вершину популярності і не сходить звідти. У зірки багато топових хітів, зараз вона займається написанням нових україномовних пісень і перекладає старі російськомовні на англійську. Останні 10 місяців артистка дає багато благодійних концертів, розвиває діяльність свого фонду і надихає українських захисників боротися за нашу незалежність. Як виявилося, є людина, яка надихає і саму Тіну на всі звершення.

Тина Кароль в кутюрном платье от украинского бренда
Кокетка Тіна Кароль показала чоловіка, який її надихає

В Інстаграм-блозі Кароль виставила фото з президентом України Володимиром Зеленським, яке було зроблено під час його візиту в найгарячішу точку східного фронту, місто Бахмут. Володимир Олександрович вручив нагороди найкращим захисникам і підтримав їх бойовий дух.

Надихаючий

, – написала Тіна.

Кокетка Тіна Кароль показала чоловіка, який її надихає

Нагадаємо, до того як Володимир Зеленський пішов у політику, Тіна Кароль часто пересікалася з ним в шоу-бізнесі. В шоу “Танці з зірками”, у “Вечірньому кварталі”. Інший чоловік, ім’я якого нерозривно пов’язане зі співачкою — молдавський артист Дан Балан. Йому приписували тривалий час романтичні стосунки з українською зіркою, які могли зав’язатися в шоу “Голос країни”. Знаменитості публічно фліртували, але ніколи не підтверджували чутки і домисли про роман. Після закінчення проекту вони більше не з’являлися разом на публіці.

Катя Осадча дізналася, хто залицяється до Тіни Кароль після Євгена Огіра і Дана Балана
Кокетка Тіна Кароль показала чоловіка, який її надихає

Єдиний відомий коханий чоловік Тіни Кароль — її продюсер Євген Огір. Він помер в 2013 році від онкологічного захворювання. В 2008 році співачка вийшла за нього заміж і народила сина Веніаміна. Після того як Тіна овдовіла, вона більше ні з ким не одружувалася і не представляла нікого іншого як свого обранця.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 2 =

Translate »