колишніх моделей не буває – Одна Хвилина

Вибір редакції


Фотосесію колишня дружина мера Києва влаштувала у Греції, куди поїхала, щоб побути на самоті і поміркувати про майбутнє. Чи вдягнула жінка білизну, незрозуміло, бо прикрилася білою мереживною накидкою. А от плечі і стрункі ніжки показала у всій красі. Все це приправлене широкою радісною посмішкою.

На фото колишня Кличка виглядає щасливою

Складається враження, що Єгорова зовсім не сумує за минулим і з задоволенням позує перед камерою фотомиткині Viviane Bier.

Історія кохання Єгорової і Кличка

Напевно, Наталя саме так посміхалася 26 років тому, коли боксер побачив дівчину на подіумі і закохався. Він став часто навідуватися на покази, а модель бачила цього велетня в першому ряду, але прізвище Кличко їй тоді нічого не говорило.

Тим часом Віталій проявляв наполегливість, передаючи за лаштунки квіти і цукерки для Єгорової. Врешті вони познайомилися і стали зустрічатися. Освідчення в коханні спортсмен зробив на Мості закоханих. Він дарував коханій троянди цілими відрами. А ще привозив із поїздок різноманітних Міккі-Маусів.

Кличко дуже гарно упадав перед Наталією

Розписалися вони поспіхом у київському РАЦСі, після чого Кличко рвонув в аеропорт, бо мав летіти з братом до Німеччини. Наталія мріяла про гучне весілля, довгу білу сукню, фату, але нічого такого в її житті не трапилося. Вона гадала, що колись таки вдіне вельон, який за нею нестиме донька.

Чутки про розлад у зірковій родині, що виховувала трьох діточок, ходили давно. Подейкували, що Віталій продовжує цікавитися дівчатами модельної зовнішності, та і в Київраді в нього начебто є коханка. Люди помічали, що живуть чоловік і дружина в різних країнах. Урешті в липні Віталій Кличко розповів, що вони з Наталею розлучилися. Жінка підтвердила ці слова, повернула собі прізвище Єгорова, і відкрила нову сторінку свого життя.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 4 =

Translate »