Колишній чоловік Ані Лорак одружився: вся інформація про красуню-наречену - MusicUkraine

Колишній чоловік Ані Лорак одружився: вся інформація про красуню-наречену

Вибір редакції


Наречена Мурата – Лілія Реус, їй 26 років і вона на 19 років молодша за свого нареченого. За фахом дівчина візажист. Виховує доньку від попереднього шлюбу – Олександру.

Налчаджиоглу розсекретив стосунки з Лілією у серпні 2020 року, побувавши разом з нею на дні народження друга у Львові.

Повідомляється, що молодята зіграли весілля в одному з заміських ресторанів під Києвом.

Весілля Мурата Налчаджіоглу та Лілії Реус
Весілля Мурата Налчаджіоглу та Лілії Реус

До цього дня офіційно нічого не оголошували. Лише по світлинах із їх соцмереж можна було здогадувалися про ймовірне торжество. Так, Мурат у своїх сторіз розмістив фото церкви, ймовірно, натякнувши де відбудеться їхнє вінчання, а Ліля розмістила на сторінці мем, на якому чоловік спить поруч зі святковим одягом. “Як я сплю перед якимось важливим днем” – підписала світлину дівчина.

Мурат Налчаджіоглу
Мурат Налчаджіоглу та Лілія Реус

Нагадаємо, Мурат Налчаджіоглу офіційно розлучився зі співачкою Ані Лорак 31 січня 2019 року. Цьому передували численні підозри Мурата у зраді своїй зірковій дружині. Ні Лорак, ні Мурат причини розлучення не коментували і назагал це не виносили, засідання відбувалося за зачиненими дверима. Проте екс-подружжя успішно змогло вирішити питання щодо опіки над спільною дочкою Софією. Ані Лорак залишилася жити в Москві разом з дочкою, а Мурат залишився в Україні. Софія продовжує частенько бачитися з батьком та його нареченою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × two =