колишній чоловік Лорак дарує новій нареченій діаманти, доки мовчунка Кароліна гладшає – Одна Минута

Вибір редакції


Нагадаємо, що з початку вторгнення росії в Україну Кароліна Куєк так і не висловила своє ставлення до того, що відбувається. Цим вона не на жарт розлютила своїх колишніх шанувальників з України. Слухачам незрозуміло, як можна мовчати в такий лихоліття для рідної країни. Співачка не висловилася з цього приводу і не поспівчувала навіть своїм близьким, які перебувають в Україні.

Ані Лорак гастролює Вірменією
Ані Лорак гастролює

Але нещодавно Ані Лорак, яка відмовилася гастролювати росією, була помічена в сонячній Вірменії. Вона виступала, хто б міг подумати, на весіллі. Такого раніше не було. Глядачі відзначили розповнілі форми Кароліни та безглузде червоне вбрання з воланами на стегнах, яке робило її ще повнішою.

У той час, коли колишній чоловік Кароліни Мурат Налчаджиоглу займається підготовкою до весілля, співачка заробляє собі на життя виступами на корпоративах.

Хто не знає, колишній чоловік Ані Лорак зробив пропозицію своїй нареченій восени 2021 року. Його обраницею стала українка, візажистка Лілія Реус. Дівчина жила у Києві, виховує доньку від першого шлюбу. Нещодавно вона вітала свого майбутнього чоловіка із днем народження.

До речі, після вторгнення росії в Україну співачка піддавалася колосальному тиску від аудиторії. Вона довго ігнорувала всі коментарі та повідомлення з проханням позначити свій бік у конфлікті, а потім взагалі видалила сторінку в соцмережах. Колишні шанувальники Ані Лорак з України коментують те, що відбувається, коротко і з глузуванням:

“Так їй і треба”

“Бумеранг повернувся?”

“Надуло”Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − three =

Translate »