колишня дружина не має шансів все повернути – Одна Минута

Вибір редакції


Вчора Надя Дорофєєва поділилася з шанувальниками на особистій сторінці фотографією, на якій зображений Михайло Кацурін, який ніжно цілує дівчину, яка в цей час тримає в руках розкішний букет квітів. Опублікувала це фото Дорофєєва у відповідь на прохання підписника показати знімок, який ще ніхто не бачив.

Таке фото викликало справжній шквал емоцій та схоже, що зачепив навіть Володимира Дантеса та Дашу Кацуріну (колишню дружину Міші Кацуріна, з яким парами дружили Дорофєєва та Дантес). Вова та Даша поділилися з підписниками відео, на якому розповіли, куди збираються разом вирушити

Володимир Дантес та Даша Кацуріна разом на відпочинку
Володимир Дантес та Даша Кацуріна разом на відпочинку

Опублікувавши відео Володимир Дантес, тільки ще більше підігрів чутки про роман з Кацуріною. А милі історії у Instagram та невимушені фото Даші запевнили прихильників – у молодих все серйозно.

На відео Володимир Дантес повідомив, що незабаром шанувальники зможуть побачити його на благодійному концерті у Варшаві, який проводиться у рамках світового турне. Із сарказмом Володимир зауважив: якщо до Німеччини він не встиг доїхати через затримку на кордоні, то у Польщі таких проблем не виникне, адже зірка вже перебуває у Варшаві.

Володимир Дантес опублікував відео-історію з Дашею Кацуріною
Володимир Дантес опублікував відео-історію з Дашею Кацуріною

З подальших відео стало зрозуміло – до Польщі разом із Дантесом вирушила і Даша Кацуріна, роман із якою активно обговорюють шанувальники в Інтернеті. На відео дівчина сидить у кежуал-образі і просить артиста не знімати її, оскільки “погано падає світло”.

Однак, Володимир Дантес ігнорує прохання Даші Кацуріної і в результаті публікує миле і таке комфортне відео з коханою.

Я хочу з цією жінкою відео записати, а вона каже, що світло погано падає

, – коментує Дантес.

Нагадаємо, що підозрювати двох зірок у наявності між ними “хімії” почали майже відразу ж після того, як Дорофєєва та Дантес оголосили про розлучення. Цікаво, що Надя та Кацурін зійшлися відразу після розлучення з Дантесом, що, безперечно, підігріло чутки.

Цікаво, що Володимир Дантес та Даша Кацуріна проводять разом дуже багато часу та постійно діляться з передплатниками веселими моментами із загального проведення часу. При цьому зірки не заперечують, але й не підтверджують чуток про стосунки.

Хто ж Даша Кацуріна Дантесу – нова кохана чи вірний друг?

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 3 =

Translate »