колишня дружина Остапчука Христина Горняк запросила до себе додому одразу кількох чоловіків – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська блогерка та нотаріусиня Христина Горняк активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість часто показує цікаві деталі свого життя та розповідає останні новини. Після тихого, але оповитого таємницями та загадками розлучення з Володимиром Остапчуком Христина Горняк продовжує активне та насичене життя.

Зараз знаменитість проживає за кордоном, у Відні. В Австрії до неї завітали в гості найголовніші чоловіки в житті – тато та брат.

Христина Горняк показала своїх рідних

В особистому блозі колишня дружина відомого українського шоумена поділилась милими сімейними кадрами зі своїм батьком і братом. Христина Горняк показала шанувальникам, як виглядають найголовніші чоловіки в її житті. Варто зазначити, що знаменитість більше схожа на свого тата, а ось з братом Горняк має дещо менше спільних рис у зовнішності.

На своїй сторінці Христина Горняк показала батька та брата
На своїй сторінці Христина Горняк показала батька та брата

Знаменитість також показала фотографію, зроблену в ліфті її будинку та повідомила, що тепер вони родинним колом вирушили на прогулянку. Христина Горняк попередила шанувальників, що залишити рідних без смачного австрійського шніцеля вона просто не має права.

Христина Горняк вирушила з братом та батьком на прогулянку Віднем
Христина Горняк вирушила з братом та батьком на прогулянку Віднем

Варто нагадати, що й на самоті знаменитість дарма часу не гає. Хоча чимало шанувальників вважали, що після розлучення з Володимиром Остапчуком Христині Горняк знадобиться багато часу на “загоєння ран”, знаменитість насправді продовжує насичене та щасливе життя, проте без чоловіка.

Напередодні новини про те, що до Христини Горняк у гості завітали рідні люди, вона публікувала фотографію зі своєї “самотньої” прогулянки Віднем. Схоже, знаменитість вирішила надихнутись атмосферою міста та зробити ухил на саморозвиток, тому завітала на концерт симфонічного оркестру.

Христина Горняк у Відні культурно проводить час
Христина Горняк у Відні культурно проводить час

В описі до цих Інстаграм-історій знаменитість зазначила, що вперше у Відні провела такий насичений культурою вечір.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + eighteen =

Translate »