колишня Потапа Ірина Горова показала, як та з ким відсвяткувала свій 45 день народження – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська продюсерка, бізнесвумен, а також колишня дружина Олексія Потапенка та мати їхнього спільного сина нещодавно відзначила ювілей. Знаменитість показала фотографії зі скромного святкування свого дня народження та замилувала шанувальників щирою усмішкою та яскравими очима.

День народження Ірини Горової

На особистій сторінці української продюсерки в соціальній мережі Інстаграм нещодавно з’явився допис з милими родинними фотографіями зі святкування 45-річного ювілею. Так, 20 грудня Ірина Горова відзначила своє свято та показала, з ким провела такий важливий для неї день. На фотографіях було видно її сина від Олексія Потапенка, старшу доньку та батьків. Усі виглядали щасливими від можливості провести вечір разом.

Ірина Горова зі своїми батьками на святкуванні власного дня народження
Ірина Горова зі своїми батьками на святкуванні власного дня народження

Міні свято знаменитість вирішила влаштувати в одному зі столичних закладів, але запрошувати велику компанію не стала. Схоже, що Ірина Горова дотримується думки, що зараз не на часі влаштовувати гучні вечірки, тому важливий для себе день вона вирішила провести у компанії найближчих людей. В особистому блозі знаменитості з’явились теплі та затишні кадри, а особливо шанувальники відзначили щирі усмішки та емоції Горової. Артистка також показала свого підрослого молодшого сина – хлопець помітно виріс, а його зовнішність однаково схожа і на маму, і на тата.

Син Ірини Горової та Олексія Потапенка на святкуванні дня народження своєї мами
Син Ірини Горової та Олексія Потапенка на святкуванні дня народження своєї мами

Зірка також додала опис до опублікованих фотографій та зазначила, що бути поруч зі своєю сім’єю – це найкращий подарунок, який вона могла отримати у свій день народження. Зірка подякувала всесвіту за те, що має можливість бути поруч із родиною.

Підтримка, любов та рідні люди поряд — це справжня розкіш зараз. Дякую всесвіту, що мої поряд

– зазначила українська продюсерка в описі до опублікованих фотографій.

Ірина Горова з чоловіком своєї старшої доньки
Ірина Горова з чоловіком своєї старшої доньки

У коментарях до останнього допису української продюсерки її колеги, друзі та шанувальники залишили чимало компліментів та милих привітань, а також відзначили, що дуже тішаться тим, що Ірина Горова провела цей день зі своєю сім’єю.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + 3 =

Translate »