колишня Потапа Ірина Горова розповіла про те, коли відбудеться весілля її дочки – Одна Минута

Вибір редакції


Ірина Горова – успішна сучасна бізнес-леді. Вона є продюсером, співзасновницею продюсерського центру “Mozgi Entertainment”, а також у цьому ж центрі є СЕО та генпродюсером. Окрім успішної професійної діяльності, Ірина Горова є ще й матір’ю двох дітей.

Нещодавно стало відомо, що старша дитина Ірини, дочка Наталія, вийшла заміж. У програмі “Життя відомих людей” Горова розповіла, що її дочка щаслива з новоспеченим чоловіком.

Продюсер поділилася з журналістами всіма подробицями весілля старшої доньки. Так, за словами Ірини Горової, коханий Наталії родом із Лівану, а тому повінчалися молодята за кордоном. Цікаво, що про заміжжя Наталії мати дівчини дізналася не одразу після події. Дочка розповіла про це Ірині Горовій лише після того, як та змогла виїхати з України.

Вона каже: “Мамо, я така щаслива!”. І я дуже щаслива, що у неї все так добре складається

, – прокоментувала визнання дочки Горова.

Важливий факт: обранець Наталії Горової сповідує мусульманство, тому для батьків обранця дочки продюсера було важливо, щоб весілля сина пройшло за всіма віруваннями і традиціями.

І хоча одружилися кохані за мусульманськими традиціями, Наталя Горова не приймала іслам, проте з повагою поставилася до традицій родини чоловіка.

Колишнє подружжя Ірина Горова та Потап позують на фото з дітьми
Колишнє подружжя Ірина Горова та Потап позують на фото з дітьми

Ірину Горову такий розклад жодної краплі не засмутив. Більше того, продюсерку не засмутило і те, що вона не змогла побувати на весіллі дочки, адже, за визнанням Ірини, весілля відбудеться вдруге.

У планах молодят повернутися в Україну і зробити все за українськими традиціями. Ірина Горова розповіла, що після приїзду додому Наталія та її обранець повінчаються в українській церкві та зіграють пишне весілля.

Розписав їх мулла. Вони одружилися за цією вірою, але моя дочка не приймала іслам. Це зроблено із поваги до батьків. Після приїзду в Україну вони повінчаються за нашими традиціями, а пізніше буде весілля

, – розповіла Ірина Горова про плани сім’ї.

Крім того, жінка поділилася з журналістами, що бабусею ставати вона поки що не готова і не особливо цього хоче. Так, Горова попросила дочку не поспішати з народженням первістка.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + 3 =

Translate »