колишня Узелкова Марина Боржемська вперше показала своїх батьків – Одна Хвилина - MusicUkraine

колишня Узелкова Марина Боржемська вперше показала своїх батьків – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська фітнес-тренерка дуже любить свою родину. Зробити такий висновок можна з кількості дописів і фотографій в особистому блозі Марини Боржемської, присвячених рідним. На своїй сторінці зірка постійно публікує сімейні кадри з сином Робертом і донькою Олівією. Крім того, відомо, що в Боржемьскої також є сестра, про яку фітнес-тренерка також дуже турбується.

Знаменитість приділяє особливу увагу найважливішим людям у своєму житті, а нещодавно зірка й взагалі вирішила показати шанувальникам, як зустрілась зі своїми батьками. Боржемська вперше показала маму й тата в Інстаграмі.

Батьки Боржемської

На особистій сторінці фітнес-тренерки в соціальній мережі днями з’явились фотографії, на яких зображені її батьки. На першому опублікованому кадрі Марина Боржемська позує зі своєю мамою, а на другому фото можна побачити й зіркового тата. Родина виглядає дуже щасливою бути разом.

Марина Боржемська зі своєю мамою
Марина Боржемська зі своєю мамою

Зірка також показала, як виглядають її батьки разом – неймовірно красива пара нагадує голлівудських зірок. Словом, саме про це шанувальники поспішили зазначити у коментарях до публікації. Тато Марини Боржемської – буквально копія голлівудського актора Роберта Де Ніро. А ось мама знаменитості настільки красива та вишукана, що легко могла б стати всесвітньо відомою моделлю.

Батьки Марини Боржемьскої
Батьки Марини Боржемьскої

Крім того, декому з підписників Марини Боржемської здалось, що старший син фітнес-тренерки Роберт схожий на свою бабусю. Сама знаменитість однаково схожа і на тата, і на маму. Раніше Боржемська вже показувала фото зі своїми дітьми, продивившись які, можна з’ясувати, що син й дійсно схожий на бабусю.

Діти Марини Боржемської
Діти Марини Боржемської

Нагадаємо, що одна з найвідоміших фітнес-тренерок країни народилась і виросла в місті Вінниця. Там знаменитість ходила до школи, а потім вступила до вищого навчального закладу. У Вінницькому державному педагогічному університеті Боржемська здобула освіту на факультеті музики й факультеті народознавства.

Спортивну кар’єру знаменитість почала після одруження з Узелковим. Тоді вона була менеджером свого чоловіка, а пізніше, коли той завершив кар’єру боксера, стала реалізовувати себе як фітнес-тренера.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + eight =