Колишня ведуча 1+1 стала спікером України на Євробаченні 2021

Шоу-бізнес

Українська співачка Tayanna вийде на зв’язок 22 травня, щоб назвати, як в Україні виставили оцінки учасникам Євробачення. Про це повідомляє «Главред»

В Україні напередодні першого півфіналу Євробачення 2021 визначилися з тим, хто оголошуватиме результати голосування музичного конкурсу в нашій країні.

Співачка і колишня ведуча проекту ЖВЛ на 1+1 Tayanna ввечері 22 травня вийде на зв’язок з Роттердамом та іншими країнами, щоб розставити оцінки від української колеги експертів.

“Представником України на пісенному конкурсі Євробачення – 2021 виступить співачка Tayanna, яка в прямому ефірі фіналу 22 травня, в суботу, оголосить результати голосування Національного Журі України”, – говорися в заяві офіційного представництва каналу суспільне на Євробаченні.

Tayanna
Tayanna / instagram.com/suspilne.eurovision

Таянна двічі брала участь у відборі на Євробачення, але не отримала достатньо голосів, щоб перемогти і поїхати на музичний конкурс.

Спочатку співачка поступилася перемогою рок-групі O. Torvald в 2017 році, а в 2018 році співакові з Одеси Кості Бочкарьову – Меловіну.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее