“Колю ботокс” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Оля Полякова має дуже яскраву фігуру, миловидне обличчя, доглянуту шкіру та розкішне волосся. Їй в цьому році виповнилось 44 роки, але в Мережі користувачі пишуть, що вона виглядає набагато молодше. Деякі критикують зірку за пластику і підозрюють, що артистка багато чого в собі змінила за допомогою спеціалістів і великих гонорарів. Але в інтерв’ю співачка розказала:

Я колю тільки ботокс. Я хочу розповісти людям, що це таке. Ботокс — те, що блокує м’язи

, – зізналась Полякова.

На догляд за собою Оля витрачає багато часу і грошей. Вона робить масажі для обличчя, займається спортом, регулярно відвідує косметолога. В Мережі зірці часто пишуть, що в такий час недоречно бути такою привабливою, маючи на увазі війну.

Якою мовою розмовляє Полякова вдома
Оля Полякова розповіла, куди коле собі ботокс

Полякова спокійно на це відреагувала і пояснила, що до чого. Вона розповіла, що зараз знаходиться в Києві на зйомках, а це її робота:

Моя робота в тому числі бути красивою. І ви робіть свою. Тому що якщо ми всі припинимо працювати — ф*гня це буде

В програмі “Дорослі дівчата” зі своєю подругою Машею Єфросініною Полякова поділилась, що уколи ботоксу робить ще з 23 років через міжбрівну зморшку. Ін’єкції вона робить раз в 8 місяців, а в губи та вилиці зірка ніколи нічого не колола.

Оля Полякова розповіла, як принизила Ані Лорак і публічно її вилаяла
Оля Полякова розповіла, куди коле собі ботокс

Нагадаємо, в 2022 році Оля Полякова стала учасницею шоу “Танці з зірками” в Грузії. Вона пішла в проект з місією не дати світу забути про війну в Україні та презентувати благодійний проект “Незламні” по збору коштів на протези для українців, що постраждали від дій окупантів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + one =

Translate »