кому астрологи порадили тримати голову холодною? – Одна Минута

Вибір редакції


Овен

В першу чергу Вам слід постаратися набути об’єктивності. Всесвіт подарує вам шанс позбутись всіх проблем, а отже потрібно тримати голову в холоді.

Тілець

Якщо Ви відчуваєте, що Вас штовхають до чогось нового, Вам варто пригальмувати і згадати про щось добре знайоме і перевірене.Близнюки

Часто виходить так, що якщо Вас підштовхують до чогось, Ви чините опір, але це тільки на краще. Марс у Вашому знаку припускає, що такий поштовх може стати дуже потужним стимулом, за який Ви дякуватимете долі або збіг обставин.

Рак

Добре так, як є. Ця фраза найчастіше може здатися самообманом, але, з іншого боку, якщо чекати відповідного моменту для початку якоїсь справи, можна чекати вічність, але так і не почати.Лев

Щось у Вашому житті може здаватися і благословенням, і прокляттям одночасно. В результаті Вам, ймовірно, доведеться прийняти існуючий стан справ і спробувати залучити фортуну на свій бік.

Діва

Настав час активно будувати плани і навіть ділитися ними з оточуючими. Пам’ятайте, що головне – це бажання рухатися вперед.
Терези

Зараз, швидше за все, такий момент, який дуже просто можна пов’язати зі змінами в житті. А це означає, що Вам доведеться вийти за межі застарілої зони комфорту й спробувати щось нове. Проте, астрологи радять тримати розум в холоді.

Скорпіон

Зупиніться і подумайте над тим, що Ви можете зробити з привидами минулого, які постійно вас переслідують. Можливо, якщо Ви приберете цей дратівливий фактор, Ваші справи підуть у гору.Стрілець

Ви хотіли б повністю контролювати процес та отриманий результат Ваших дій. Проте не все залежить виключно від Вас. Варто пам’ятати, що Ваше бажання тримати штурвал у своїх руках, пов’язане з банальним песимізмом.

Козеріг

Розвиток певної ситуації, ймовірно, не змусить вас стрибати від радощів. Але воно допоможе Вам поглянути і чесно сказати собі, що Ви таки можете вільно рухатися вперед, хоч для цього доведеться залишити щось позаду.

Водолій

Цей день стане для вас вирішальним. У вашому житті вже давно є невирішена проблема, яку ви тягнули за собою довгий час. Зірки зійшлись вдало: вам вдасться вирішити все позитивно!

Риби

Якщо Ви впевнені, що копати десь немає сенсу, тому що там зовсім нічого немає, значить настав час змінити точку пошуків. Оновлений погляд допоможе розгледіти речі, у які ви закохаєтесь всім серцем.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 3 =