кому дістанеться все добро – Орбакайте, продюсеру чи рідному брату – Одна Хвилина

Вибір редакції


У Бориса Мойсеєва, який помер 27 вересня 2022 року, було двоє братів – Леонід і Маркс Толкач. З Льонею Боря давно не підтримував стосунків. Маркс мешкає в Канаді, то рідні люди практично не зустрічалися.

Оскільки останні 10 років, поки Мойсеєв хворів, про нього дбали не родичі, а друзі, то і спадок чоловік вирішив розділити між ними. Зокрема, доньці Алли Пугачової Христині Орбакайте блондин переписав свою шикарну квартиру в Юрмалі, яку оцінюють приблизно в 150 тис.євро.

Бориса Мойсеєва поховали на Троєкурівському кладовищі в москві

Концертному директору Сергію Гороху, який завжди був поруч у скрутні хвилини, дісталася квартира в Москві. Є ще апартаменти в Болгарії, але поки невідомо, хто їх успадкує.

Маркс Толкач не згодився з волею небіжчика, бо вважає, що теж має право на частку спадщини. Чоловік вирішив добиватися правди через суд. От тільки навряд чи в нього щось вийде.

Орбакайте отримала квартиру від Мойсеєва ще кілька років тому. З Гороховим Борис підписав договір довічної ренти. Директор сплачував комірне, купував ліки і продукти, а після смерті хазяїна, згідно з документами, квартира на Краснопролетарській вартістю 70 млн.руб. стала його законною власністю.

За життя Борис Мойсеєв дружив із Аллою Пугачовою, а її доньку Христину просто обожнював

Існує ще один документ, підписаний артистом за життя. Борис Михайлович висловив заборону на успадкування братом свого майна. Тож чи вдасться родичу щось відсудити, велике питання. Він збирається довести в суді, що Борис підписав подібні папери під примусом.

З Примадонною талановитий танцюрист подружився ще у 80-их роках. Алла Борисівна підтримувала товариша після інсульту і часткового паралічу. Поховання Мойсеєва обійшлося приблизно в півмільйона рублів. Подейкують, що Пугачова фінансово взяла участь, але на самому похороні не була, оскільки спішно виїхала в Ізраїль.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 1 =

Translate »