кому співак заповів своє майно за порадою Йосипа Кобзона – Одна Минута

Вибір редакції


Борис Мойсеєв – відомий російський співак, який за життя був замішаний не в одному скандалі. Проте, артист мав багато шанувальників, які цінували його сміливу натуру й епатажну поведінку. Співак користувався великою популярністю, а тому за своє, на жаль, коротке життя встиг заволодіти майном. Після його загибелі 27 вересня обговорюваною стала тема, кому ж все-таки дістанеться “нажите” співака. Нещодавно повідомили, кому Борис Мойсеєв заповів свою приватну власність.

Як повідомляють ЗМІ, право на майно артиста має не одна людина – існує кілька претендентів, яким можуть дістатись приватні володіння Бориса Мойсеєва. Варто зазначити, що серед них також є і донька Примадонни Христина Орбакайте. Процедура передання особистої власності померлого співака має пройти швидко та гладко, адже артист задовго до свого скону склав заповіт.



Товариш Бориса Мойсеєва пригадав, що його найближчим другом виявився арт-директор Сергій Горох
Товариш Бориса Мойсеєва пригадав, що його найближчим другом виявився арт-директор Сергій Горох

Вперше про складання заповіту артист замислився після інсульту, який йому доводилось пережити неодноразово. Близькі люди з його оточення зізнаються, що саме Йосип Кобзон порадив Мойсеєву подумати, кому би він хотів залишити всі свої багатства. Тоді співак вирішив, що володіти його майном гідний арт-директор Сергій Горох. Товариш співака Євген Морозов пригадує, чому Борис Мойсеєв вирішив саме так.

Мойсеєв був самотньою людиною, дітей у нього не було. Він жив один у невеликій квартирі на Садовому. Мав ще маленьку квартирку в Крилатському



– пригадав Морозов.

Товариш артиста також пригадав, що цю квартиру Борис Мойсеєв постійно хотів здати в оренду, аби мати джерело додаткового доходу. Хоча він часто гастролював і тоді вже був достатньо популярним, після сварки із Людмилою Гурченко Борис Мойсеєв зіштовхнувся з професійним застоємо. Нагадаємо, що друг Мойсеєва не дарма згадав про Людмилу Гурченко, адже саме завдяки зірковому дуету артист досяг серйозного успіху.




Борис Мойсеєв, за порадою Йосипа Кобзона, вирішив скласти заповіт після того, як пережив інсульт
Борис Мойсеєв, за порадою Йосипа Кобзона, вирішив скласти заповіт після того, як пережив інсульт

Рідному братові він нічого не хоче залишати. І я Борю підтримав у цьому рішенні. Горох із ним 24 години разом, а родичі про хворого Борю навіть не згадують

– пригадує деталі товариш співака.



Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие






Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × one =