Кончаловський публічно звернувся до Висоцької у 49-й день її народження – Одна Минута

Вибір редакції


Юлія Висоцька – популярна актриса театру та кіно, телеведуча та кулінар. Мільйони глядачів дивиться авторське кулінарне шоу Висоцької “Їмо вдома” вже майже 20 років.

16 серпня актриса святкує свій 49 день народження. Цього дня вона приймає вітання від рідних та близьких. Чоловік Висоцької Андрій Кончаловський вирішив привітати свою дружину публічно. Він опублікував дуже зворушливий пост в Інстаграм-блозі. Чоловік написав, що саме Висоцька подарувала йому сенс життя.

Не можна сприймати існування коханої людини як даність. Ти подарувала мені ту найкращу частину мого життя.

, – звернувся Кончаловський до Висоцької.

Варто зазначити, що шлюб Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського дуже незвичайний. Справа в тому, що чоловік старший за свою дружину на 36 років.

Висоцька та Кончаловський познайомилися у 1996 році. Тоді Андрію було 56 років, він був уже відомим режисером, а Юлії на той момент було 23 роки і вона була лише актрисою-початківцем. Вони познайомилися у ліфті після зйомок фільму “Гра уяви”. Між ними одразу пробігла іскра, і вже першу ніч після знайомства вони провели разом. Юлію не збентежило те, що на той момент Кончаловський був одружений, мав 5 дітей.

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський
Кончаловський публічно звернувся до Висоцької у 49-й день її народження

Заради Висоцької Кончаловський розлучився зі своєю дружиною і одружився з молоденькою актрисою. Багато хто вважав, що Юлія – чергова “іграшка” режисера, з якою він пограє у сім’ю та кине її. Однак ці двоє здивували всіх. Висоцька та Кончаловський у шлюбі вже понад 20 років. Вони досі дуже трепетно ставляться один до одного, а їхній шлюб не змогло зруйнувати навіть горе.

Нагадаємо, у 2013 році Висоцька та Кончаловський разом із двома дітьми потрапили у серйозну автомобільну аварію. Найбільше постраждала дочка подружжя – 13-річна Маша. Дівчинку госпіталізували до лікарні та ввели у штучну кому. Відомо, що Маша перебуває у такому стані вже 9 років.

Більше про те, що відомо про стан доньки Висоцької та Кончаловського дивіться у відео:

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 − 2 =

Translate »