“Контракт добровольця” (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Потап і Настя Каменських за кілька днів до повномасштабного російського вторгнення поїхали з України в Іспанію на відпочинок і по роботі. Коли 24 лютого 2022 року їх Батьківщина опинилася під атакою окупантів, зірки вирішили залишитися в Європі, за що їм дістається величезна порція критики в Мережі. У серпні через пів року війни в Київ вперше за весь цей час приїхала Настя Каменських. Вона недовго пробула вдома і знову виїхала за кордон на благодійні концерти. За нею слідом дав про себе знати її чоловік Потап.

Потап і Настя
Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону

Олексій Потапенко заявив, що повернувся раніше, але дав собі час відпочити і тільки після цього вийшов у світ і почав давати інтерв’ю. В одному з них для програми “ЖВЛ” артист розповів, що на самому початку вторгнення рвався на фронт, але батько йому порадив спочатку хоча б в тероборону записатися, так чоловік заочно подав заяву на вступ до ТрО від імені зіркового сина.Користувачі Мережі бурхливо сприйняли цю інформацію через те, що чоловік Насті Каменських на той момент перебував за кордоном і фактично не міг нести службу звідти. Олексій Потапенко знайшов спосіб, як змусити хейтерів замовкнути і виставив на загальний огляд фото свого контракту з територіальною обороною.

Для всіх зрадашукачів нагадаю, зрада починається з літери “Z”, – висловився Потап.

Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону
Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону

Також Олексій Потапенко розповів, хто з російських зірок йому дзвонив на початку війни і не стримав сліз. Ця людина повела себе набагато більш гідно, ніж українська зрадниця Ані Лорак, яка продовжує мовчати і жити в росії, поки в її рідній країні люди гинуть за свободу.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 1 =