копію молдавського мачо з його фірмовим поглядом (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Молдавська зірка естради пишається своєю матір’ю, часто постить спільні фото. Публіка завжди наголошує на тому, як молодо виглядає його 64-річна мама: яскрава блондинка з точеною фігурою, запальна, активна, енергійна. Дана Балана також має сестру, Санду.

Мама Дана Балана, Людмила, також активно постить кадри зі свого життя, а нещодавно поділилася фото своєї онуки Елізи. Молода зірочка у святковій сукні позує на пісенному фестивалі, впевнена та яскрава. Одягнена в яскраве плаття, в очах можна побачити такий знайомий вогник, як у Дана Балана.

Племінниця Дана Балана
Племінниця Дана Балана

Це дочка сестри Дана Балана, Санди, але цей факт не завадив аудиторії поміркувати над разючою схожістю дівчинки зі співаком:

  • “Це дочка Дана?”
  • “Як же вона схожа на свого дядька!”
  • “Дивно, погляд точно як у Дана”
  • “Маленька зірочка, скоро буде Дану конкурентка”

Маленька племінниця Дана Балана дуже артистична та пластична. Вона займається гімнастикою, співом, танцями, має успіхи у навчанні, а, найголовніше, завжди хоче затьмарити відомих родичів, коли ті збираються усі разом.

Нагадаємо, що особисте життя молдавського мачо знаходиться під завісою таємниці, він мало розповідає про своїх коханих. Дану Балану давно приписують роман із дивою Тіною Кароль, а публіка досі мріє, що у цих двох все ж таки з’явиться родина та своя донечка. Але обидва артисти ще жодного разу не підтвердили чи спростували ці домисли.

Дан Балан душею розчиняється  у маленькій племінниці, часто дарує їй подарунки, відвідує сімейні свята та вшановує традиції родини Балан.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 4 =

Translate »