Король вовчиць Олег Винник довів дружину Таюне до сліз: разом із Таїсією Сватко ридає вся Україна

Вибір редакції


Відомий український співак не любить розповідати про своє особисте життя, воліючи не розголошувати подробиці сім’ї. На такі питання журналістів часто відповідає нестримно чи емоційно, просячи не лізти не у свою справу. Олег Вінник та Таїсія Сватко – пара, яка приховувала свої стосунки понад двадцять років, принаймні ходять такі чутки.

Олег Винник та Таюне Олег Винник та Таюне

Адже знайомі вони все свідоме життя, ще зі школи, разом навчалися, рано одружилися – у 18 та 19 років. Навіть наявність сина Юліана не змусила Олега Винника визнати чи спростувати цю інформацію. Таїсія Сватко чи Таюне – бек-вокалістка співака, нещодавно розпочала сольну кар’єру. Її пісня “Схожа я на квітку” здобула популярність у слухачів. Співачка веде свій інстаграм, розповідаючи про новини на професійному шляху. Разом з Олегом Винником вони створили чудовий тандем, здатний зворушити мільйони.

Олег Винник допомагає ЗСУ Олег Винник допомагає ЗСУ

З початком війни активні читачі артистів почали шукати співака, їх хвилювало питання, куди ж зник їх улюблений виконавець Олег Вінник зі своєю дружиною. Як виявилося, Винник живе в Німеччині, він зараз має проблеми зі здоров’ям, якими він займається. Але про те, що у його рідній країні йде війна, він не забуває. Співак не залишається осторонь України, допомагаючи всіма силами. Його фонд “Вовчиця” займається пошуком та купівлею автомобілів для фронту. Вже троє з дванадцяти служать на перемогу українців.
Нова пісня Олег Винник про війну в Україні “Сльози на Землі” зворушила до глибини душі не лише Таюне, а й усіх, хто її чув.

  • “Я плачу”
  • “Як боляче це слухати!”
  • “Боже, врятуй Україну!”

https://www.youtube.com/watch?v=9W4Wcoz2MOM[/embed]Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + four =

Translate »