Костромічова, Дорофєєва, Заріцька, Астаф’єва дурять фанів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Саша Заріцька

Солістка гурту KAZKA зі сцени виглядає доволі високою. Насправді ж зріст дівчини складає всього 164 см. Подібного ефекту висоти вдається досягти завдяки стилістам. Саме вони підбирають для Олександри такий одяг і взуття, щоб виструнчити фігуру.

Саша Заріцька зовсім не виглядає на 164 см

Якби ви побачили підопічну Нікітіна вдома у капцях і зручному одязі, то відразу б втямили, що співачка зовсім невисока. А задля того, щоб здаватися ще вищою, Заріцька скинула кілька десятків кілограмів. І хоч прихильники тепер із великими труднощами впізнають зірку, вона вдоволена новими параметрами, і навіть врешті знайшла кохання.

Надя Дорофєєва

У Наді Дорофєєвої зріст далеко не модельний

Коли дівчина виступала разом із Позитивом в дуеті “Время и стекло”, то частенько вбиралася доволі фривольно, виставляючи на показ довгі ніжки. Здавалося, що зірка має зріст не менше модельних 1,80 см. Але Надя виросла всього на 170 см. А справити враження занадто високій Дорофєєвій допомагали підбори на 15 см.

Даша Астаф’єва

Даша Астаф’єва справляє враження більш високої

Зірка Playboy не може мати середній зріст, адже виглядає надто високою і має бути тільки висока, скажете ви, і зробите візуальну помилку. Насправді Даша має всього 170 сантиметрів. Але обирає специфічний одяг – коротенькі спіднички чи шорти, монохромні наряди, довгі сукні. На довершення тонкі і високі шпильки. Все це робить дівчину вищою на вигляд.

Алла Костромічева

За модельними мірками Алла Костромічева не така вже й висока

Відома українська модель на фото виглядає на всі 185 см. Але в реальному житті зріст Алли складає всього 1,79 м. Щоб видаватися вищою, ніж є насправді, Алла вбирається у спеціальні наряди, що візуально видовжують її образ.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × five =

Translate »