котрій з них вдалося окільцювати затятого холостяка – це не Олена Корікова – Одна Хвилина

Вибір редакції


Першим коханням Андрія стала Таня Москаленко. Спочатку вона не зважала на залицяння юнака, та коли він заспівав їй серенаду під вікнами, серце красуні розтануло. Їхній роман тривав, допоки Малахов не поїхав до Мурманська на навчання.

Єлизавета – студентське кохання Малахова

Уже навчаючись на журфаці в Москві, молодик закохався в шведку Єлизавету, яка була старша на 10 років. Вони прожили разом 7 років. Коли Ліза зібралася їхати на батьківщину, Андрій не склав їй компанію, бо будував кар’єру на телебаченні. Жінка, повернувшись до Швеції, наклала на себе руки.

Наступна обраниця була на 15 років старшою за телезірку. З бізневумен Марією Кузьміною вони були разом 2 роки.

Олена Корікова проігнорувала заручини з Малаховим

Після цього Малахов захопився актрисою Оленою Коріковою. За кілька місяців ведучий придбав обручку і хотів освідчитися коханій в прямому ефірі, але вона проігнорувала подібний захід.

В обіймах Маргарити Андрій забув про Корікову

За 2 місяці Малахова стали бачити зі зрілою жінкою Маргаритою. Патякали, що насправді Андрій зустрічається з її 16-річною донькою. Хоч би що там було, невдовзі жінка повернулася до законного чоловіка, а дівчина відбула за кордон.

З Анною Седаковою Андрій заручився

Не обійшлося в біографії любителя “Великого прання” і без “віагрянки”. Він наклав оком на Аню Сєдакову. Весь 2009 рік вони були разом – вели програми, знімалися в кліпах, відзначили заручини. Та весілля шанувальники зірок так і не дочекалися.

Законна дружина Андрія Малахова Наталія

Багато хто вважає, що шлюб Андрія з Наталією Шкурульової в 2011 році є фіктивним. Пара ніколи не з’являється разом на світських тусовках, хоча жінка видає жіночий журнал і мала б прагнути до популярності в певних колах. Хоча попервах Малахов представляв дружину своїм впливовим знайомим, та потім усе звелося нанівець. Родинні світлини щасливого подружжя з сином, який народився у 2017 році, багатьом здаються награними і постановчими.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + seventeen =

Translate »